Temné shledání

Temné shledání

Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých! Tajemné síly promlouvají... Záhadných úmrtí přibývá a šílenství se šíří... Na pomoc přichází armáda nemrtvých... "…snažím se předat poselství na záchranu našeho městečka, ale sama to nedokážu. Má existence je ohrožena, tak hledám pomoc v záhrobí. Dokážu se vykoupit ze spárů věčného temna?" Hon na zlo začíná......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29018/temne-shledani-w8r-29018.jpg 3.4650

Upíří deníky (4.)

Dark Reunion (1992)

Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

lucie1099

Moc hezké, oddychové čtení.

Sima890

Po událostech minulého dílu byl tento díl více soustředěn na jiné postavy, než Elenu. Katherine zemřela, ale nové zlo se ukázalo ve Fell's Churcha zdá se být ještě více nebezpečné... I po témět pětseti letech vzájemné nenávisti Damon dokázal, že mu na jeho bratrovi stále záleží a nenechá ho zemřít... Temné shledání mělo i trošku detektivních scén, které měly zajímavé. Moje výtka je otevřený konec, podle mě ty otevřené konce kazí celou, jinak celkem dobrou knihu.

Hoshi

Příběh znovu čtivý a oddechový. Bohužel se nekonalo žádné překvapení a již od začátku mi bylo jasné, kdo za tím stojí a i že se vrátí (ale za to jsem byla ráda). Jsem zvědavá, co mi nabídnou další díly.

petra3242
07.07.2017

Tenhle díl se mi moc nelíbil. Vracení k předchozím dílům mi přišlo zdlouhavé. Vyprávění v podání Bonnie místy dost nezáživné a vyřešení situace Eleny úplně hloupé. Samozřejmě jsem ráda, že se vrátila do příběhu, ale nevím jestli bylo nutné ji napřed nechat umřít, půl roku ji nechat hnít a pak ji zase živou a zdravou vrátit přátelům...

Věrulička
11.05.2017

Bonnie mi někoho hrozně připomíná... Možná moji spolužačku.

DiDi123456789
09.12.2016

*SPOILER*

Nemůžu uvěřit tomu, že už jsou pro mě všichni hrdinové sympatičtí. Proč to trvalo až do čtvrtého dílu? Na celé téhle sérii je vidět, jak se postavy mění a vyvíjí se a to se mi strašně moc líbí. Konečně to skončilo happy endem a já doufám, že si to v následujících dílech u mě Elena se Stefanem nezkazí, protože je mám už vážně ráda!

evca7271
22.05.2016

za me pekne i kdyz znam serial a tam je to trochu jinak

nikola200266
27.02.2016

jak tipické a já ani nevím proč to miluju

midlajs
21.11.2015

Verim, ze to nactilety to hltaji, ale ja tam vidim (33 let) spostu chyb.

Always a reader
09.07.2015

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Roselunda 1928
27.06.2015

Upíří deníky jsou zatím strašná nuda.

vilzuss
24.01.2015

Dobrá kniha, dobrý příběh, napínavý, ale stačila mi přečíst jednou :)

Nagadir
27.10.2014

Tahle kniha byla o něco lepší, především proto, že se zde nevyskytuje Elena (teda v přílišné míře), kterou moc nemusím. Nicméně ji nahradila Bonnie, která mi předtím nijak zvlášť nevadila, ale tady se mi zdálo, že se snaží chovat jako něco co prostě není. Dočkala jsem se některých nečekaných překvapení, nicméně mi pár věcí přišlo trochu tlačených. Už už bych dala téměř 6/10, ale zase to zazdil konec s Elena ex machina + nejsem zastáncem umírání a následného opakovatelného oživování postav.
5/10

Teraslík
23.09.2014

Podle mě nejlepší ze série.

1v8na
03.09.2014

Senzační příběh. Zajímalo by mě, jaký je poslední díl. Nemůžu se dočkat

Betnka81
18.08.2014

Tento díl se mi zatím líbil nejvíce a jsem zvědavá jak to bude pokračovat nadále

ivzu77
30.07.2014

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

Markett
17.07.2014

Tenhle díl se mi moc líbil. Napětí rozhodně nechybělo a aspoň se dělo něco zajímavého. Z pohledu Bonnie knížka byla úplně jiná a líbilo se mi to. Elena mi docela chyběla, protože mi chvilkama bylo hrozně moc líto Stefana. Jinak hodnotím velmi kladně. :)

martina5069
02.06.2014

Podle mě nejlepší díl z celé série nevím čím to je ale první tři dĺy dobrý ale jakmile začla ten deník psát Bonie tak mě to nějak začlo bavit víc tak sem si přečetla další díl a už to stojí zaprd teď čtu soumrak a přemýšlím jestly číst i dalši knihy

SelenaDemi428
08.05.2014

Zatím nejlepší díl z téhle série. Byl napínavý od začátku a ž do konce. Konečně se tam objevil Klaus a Elena je zpět, taky jak jinak, že? :D. Těším se, až přečtu další.

Njzy
21.03.2014

tenhle dil se mi líbil ze všech nejvíc

AyameAkamatsu
06.02.2014

Líbí se mi úplně všechny knížky ze série, kdybych měla ke každý něco napsat. Chvilku by to zabralo.

Jahoda197
05.01.2014

Elena je zpátky? Živá?...Vidím menší podobnost se seriálem, tam taky skoro každý kdo umře za chvíli zase obživne :D

spencer
03.01.2014

Některými chvilkami byla sper ale zas někdy mě nebavila

Wendysek
27.12.2013

Seriál se zdá být čím dál tím lepším, spíše se od děje odklání, i když občas zabrousí "ke kořenům"...

sabanka
30.08.2013

Výborná knížka nemohla jsem přestat číst.

Lenna75
20.08.2013

Tento díl byl převážně z pohledu Bonnie. No není to špatné.

zapina
11.05.2013

Tahle série mě zatím ještě nezklamala, nemá tendenci s novějšími díly klesat na úrovni. Jsem jen hrozně napnutá jak to vše skončí :)

Esko*
24.04.2013

Ani mi nevadilo, že Elena se objevila až na konci, nejlepší postava je stejně Damon. Líbil se mi hned ten začátek. Podle mě to bylo napínavé a čtivé.

orangerose
05.03.2013

další krásné pokračování ,byla jsem zvědavá jak bude pokračovat tehle díl , dobré počteníčko :)