Temné shledání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých! Tajemné síly promlouvají... Záhadných úmrtí přibývá a šílenství se šíří... Na pomoc přichází armáda nemrtvých... "…snažím se předat poselství na záchranu našeho městečka, ale sama to nedokážu. Má existence je ohrožena, tak hledám pomoc v záhrobí. Dokážu se vykoupit ze spárů věčného temna?" Hon na zlo začíná......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29018/temne-shledani-w8r-29018.jpg 3.4680
Série:

Upíří deníky (4.)

Žánr:
Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)
Orig. název:

Dark Reunion (1992)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (51)

Kniha Temné shledání

Přidat komentář
EvaStark
07. července

Nějaké části zajímavé, některé zas nudné....
Tahle knižní série bohužel teda nic moc.

Denča23
19. ledna

Ten konec byl zvláštní, moc mě nenadchl, jakoby to autorka chtěla mít rychle vyřešené a moc to nedávalo smysl.

lucie1099
15.07.2018

Moc hezké, oddychové čtení.

Sima890
04.03.2018

Po událostech minulého dílu byl tento díl více soustředěn na jiné postavy, než Elenu. Katherine zemřela, ale nové zlo se ukázalo ve Fell's Churcha zdá se být ještě více nebezpečné... I po témět pětseti letech vzájemné nenávisti Damon dokázal, že mu na jeho bratrovi stále záleží a nenechá ho zemřít... Temné shledání mělo i trošku detektivních scén, které měly zajímavé. Moje výtka je otevřený konec, podle mě ty otevřené konce kazí celou, jinak celkem dobrou knihu.

Hoshi
01.03.2018

Příběh znovu čtivý a oddechový. Bohužel se nekonalo žádné překvapení a již od začátku mi bylo jasné, kdo za tím stojí a i že se vrátí (ale za to jsem byla ráda). Jsem zvědavá, co mi nabídnou další díly.

petra3242
07.07.2017

Tenhle díl se mi moc nelíbil. Vracení k předchozím dílům mi přišlo zdlouhavé. Vyprávění v podání Bonnie místy dost nezáživné a vyřešení situace Eleny úplně hloupé. Samozřejmě jsem ráda, že se vrátila do příběhu, ale nevím jestli bylo nutné ji napřed nechat umřít, půl roku ji nechat hnít a pak ji zase živou a zdravou vrátit přátelům...

Věrulička
11.05.2017

Bonnie mi někoho hrozně připomíná... Možná moji spolužačku.

DiDi123456789
09.12.2016

*SPOILER*

Nemůžu uvěřit tomu, že už jsou pro mě všichni hrdinové sympatičtí. Proč to trvalo až do čtvrtého dílu? Na celé téhle sérii je vidět, jak se postavy mění a vyvíjí se a to se mi strašně moc líbí. Konečně to skončilo happy endem a já doufám, že si to v následujících dílech u mě Elena se Stefanem nezkazí, protože je mám už vážně ráda!