Spojenectvo

Spojenectvo https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416169/bmid_spojenectvo-CHa-416169.jpg 4 123 20

Stefan s Corou sa snažia vyslobodiť Damona, ktorého zajal Samuel. Pri jeho sledovaní zachráni Stefan dievča, ktoré sa Samuel snaží zabiť. Ukáže sa, že je to čarodejnica, ktorá žije v Londýne so svojimi priateľmi čarodejníkmi. Samuel je veľmi silný a navyše vymyslel diabolský plán, ako získať neobmedzenú moc. Aby zachránil Damona a potom aj celý Londýn, musí sa Stefan spojiť s čarodejníkmi, i keď tí sú s upírmi za iných okolností nepriatelia na život a na smrť.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fragment (SK)

The Compelled , 2012

Teddy2023
27.12.2023 3 z 5

Série se zajímavou myšlenkou

drakamena
27.05.2023 3 z 5

Nejlepší díl této série, jejíž začátek mi připadal docela nudný, a taky její dobrý závěr. Je vidět, že čím víc času tráví Stefan a Damon spolu, ať už na stránkách nebo na obrazovce, tím víc si příběhy o nich užívám.

petrzel
09.10.2020 5 z 5

Nenáročné čtení, ale baví.

Bacík
21.01.2019 5 z 5

Mě deníky baví, dávám 5, je to nenáročné a zajímavé čtení.

marta14
14.05.2018 5 z 5

Tohle bylo skvělé! A je mi líto, že je to poslední díl. Zajímalo by mě, co bude s Corou dál... Tuhle sérii jsem si opravdu oblíbila. Přečteno za dva dny a tisíckrát doporučuji.

Hoshi
25.02.2018 5 z 5

Příjemně čtivé zakončení Stefanových deníků. Všech šest dílů jsou odpočinkové jednohubky, které nijak neurazí, ale ani nepřekvapí. Utvrdila jsem se v tom, že mám raději Damona. Rozhodně se k celé sérii někdy v budoucnu vrátím.

trynitrix
17.08.2015 5 z 5

Fajne zakončení a zrovna když se to tak pěkně rozjelo spojení sil upírů a čarodějnic i když vrtkavé ale Samuel si to zasloužil jak by asi Londýn vypadal :-D třeba není konec, bych se ani nedivila kdyby udělali další dil třeba stím setkáním za 25let by bylo fajne další vzrůšo v MysticFall. Damon Stefan a hlavně Cora mi budou chybět :-)

Katherine-Vamp
09.04.2015

Hezký díl jen je škoda že Samuela zabily podle mě to byla dobrá postava.

Charmedka
11.03.2015 3 z 5

Rovnou řeknu, že tenhle díl je nejlepším z celé série. Konečně se začalo dít něco více. Spojení upírů a čarodějnic podle mě knize hodně prospělo. Všichni začali spřádat plány proti Samuelovi, zároveň ale tohle spojenectví není vůbec pevné, takže spory mezi dvěma druhy knihu skvěle oživí a občas to vypadá, jako by se měli pobít mezi sebou.

Vendulik
13.01.2015 1 z 5

Stefanovy deníky mi připadají, že jsou pořád dokola. Prostě nuda.

SelenaDemi428
22.12.2014 5 z 5

Jestli toto byl poslední díl, tak to bylo nádherné zakončení. děj byl sice předvídatelný, ale nemohla jsem se od něj odtrhnout. Cora mi bude chybět a jsem zvědavá, jestli by se doopravdy roku 1913 sešli :).

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Kdo miluje upíří deníky, musí si přečíst i Stefanovi deníky, zde je vyobrazená minulost bratrů Salvatorů... vždy se těším na další díl
Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Kamulka
29.01.2014 5 z 5

Tu to knihu stále nemohu nikde sehnat kdo by jí prodával

hradilovi.mk
25.12.2013 5 z 5

Kniha mě zaujala jako i předchozí. Doufám, že budu ještě nějaké díly.

TessDragon
16.12.2013 4 z 5

Prozatím poslední díl Stefanových deníků. Konečně skončila zápletka se Samuelem, která mi na 3 knížky přišla zbytečně protahovaná, naštěstí tento díl utekl rychle a zvratů bylo dost. Hlavně ten s MJ, poslední 3 knížky skoro žádné nebyly, takže mě to rozhodně potěšilo, že děj už nebyl tak nudný. Ten konec mi přišel docela smutný, ale tak to je z mého úhlu pohledu. Doufám ale, že se ještě dočkáme dalšího dílu. :)

vaili
05.11.2013 3 z 5

Takový slabší díl, ale pořád lepší číst toto než většina seriálů v televizi :)

orangerose
23.10.2013 5 z 5

bavil mně , co bude příště ?
nechám se překvapit :)

Dandulka
18.10.2013 5 z 5

Tak zase je o jednoho zlého upíra méně a bratři Salvatorové se mohou milovat a nenávidět dál! Už aby byl další díl!

PiperW
18.09.2013

Vydržela jsem to číst déle než upíří deníky, ale bohužel tímhle dílem končím. Ikdyby byl další, tak už ho nečtu, tento mně nebavil...

Wolf Draven
04.09.2013 5 z 5

Prý poslední, ale zatím nemám dočteno, tak nevím jistě :)

Lisa Jane Smith
americká, 1965