Spojenectvo

Stefan s Corou sa snažia vyslobodiť Damona, ktorého zajal Samuel. Pri jeho sledovaní zachráni Stefan dievča, ktoré sa Samuel snaží zabiť. Ukáže sa, že je to čarodejnica, ktorá žije v Londýne so svojimi priateľmi čarodejníkmi. Samuel je veľmi silný a navyše vymyslel diabolský plán, ako získať neobmedzenú moc. Aby zachránil Damona a potom aj celý Londýn, musí sa Stefan spojiť s čarodejníkmi, i keď tí sú s upírmi za iných okolností nepriatelia na život a na smrť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416169/spojenectvo-CHa-416169.jpg 4.1102

Upíří deníky: Stefanovy deníky / Upírske denníky: Stefanove denníky 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (SK)

The Compelled, 2012

Kniha Spojenectvo

petrzel
09.10.2020

Nenáročné čtení, ale baví.

Bacík
21.01.2019

Mě deníky baví, dávám 5, je to nenáročné a zajímavé čtení.

marta14
14.05.2018

Tohle bylo skvělé! A je mi líto, že je to poslední díl. Zajímalo by mě, co bude s Corou dál... Tuhle sérii jsem si opravdu oblíbila. Přečteno za dva dny a tisíckrát doporučuji.

Hoshi
25.02.2018

Příjemně čtivé zakončení Stefanových deníků. Všech šest dílů jsou odpočinkové jednohubky, které nijak neurazí, ale ani nepřekvapí. Utvrdila jsem se v tom, že mám raději Damona. Rozhodně se k celé sérii někdy v budoucnu vrátím.

trynitrix
17.08.2015

Fajne zakončení a zrovna když se to tak pěkně rozjelo spojení sil upírů a čarodějnic i když vrtkavé ale Samuel si to zasloužil jak by asi Londýn vypadal :-D třeba není konec, bych se ani nedivila kdyby udělali další dil třeba stím setkáním za 25let by bylo fajne další vzrůšo v MysticFall. Damon Stefan a hlavně Cora mi budou chybět :-)

Katherine-Vamp
09.04.2015

Hezký díl jen je škoda že Samuela zabily podle mě to byla dobrá postava.

Charmedka
11.03.2015

Rovnou řeknu, že tenhle díl je nejlepším z celé série. Konečně se začalo dít něco více. Spojení upírů a čarodějnic podle mě knize hodně prospělo. Všichni začali spřádat plány proti Samuelovi, zároveň ale tohle spojenectví není vůbec pevné, takže spory mezi dvěma druhy knihu skvěle oživí a občas to vypadá, jako by se měli pobít mezi sebou.

Vendulik
13.01.2015

Stefanovy deníky mi připadají, že jsou pořád dokola. Prostě nuda.