Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110342/bmid_pomsta-G58-110342.jpg 4 217 23

Stefan uteká z New Orleans do New Yorku pred Damonom, aj pred životom, ktorý tam viedol. Skrýva sa v Central parku, kde jedného dňa nájde zakrvavenú mladú ženu. Zachráni jej život a odvedie ju domov, kde ho prijmú ako člena rodiny. Jej rodina je veľmi zámožná. Neskôr zisťuje, že to nastražil Damon. Ovplyvnil rodinu, aby Stefana prijala a donúti ho, aby sa s mladou ženou oženil, zatiaľ čo sám, vydávajúc sa za grófa, sa ožení s jej sestrou.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (SK)

The Craving , 2011

Iworri
04.07.2012 4 z 5

Možná ani ne kupodivu, ale Stefanovy deníky byly mnohem čtivější než Upíří deníky. Nejspíš proto, že celé jsou psané podle seriálu. Nikoli naopak. Přečetla jsem je jedním dechem, dalo by se říci za 1 díl na den :)

Dandulka
24.06.2012 5 z 5

Ráno jsem si k téhle knize sedla a večer ji dočetla. Bylo to vážně dobré, ostatně jako všechny Upíří deníky.

ciniminisek
02.06.2012 odpad!

Hltala jsem Upíří deníky jako knihy i jako seriál,proto jsem se velmi těšila na deníky Stefanovi ale strašně mě to zklamalo.Jsem ráda,že je mám z knihovny,byla bych naštvaná kdybych si je koupila.Trochu byl pomotaný děj,podle přebalu bylo jasné,že to navazuje na upíří deníky jako seriál ale přitom tam je plno věcí i postav co nemají nic společného s knihou ani seriálem.Nevím co si myslet.Velmi mě to zklamalo.

Lisa Jane Smith
americká, 1965