Posadnutí démonmi

Posadnutí démonmi https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122946/posadnuti-demonmi-122946.gif 4 290 33

V Temnom rozmere číhajú na Bonnie temné hrozby. Podarí sa Elene a Stefanovi dostať k tajomstvu kitsune, získať magickú Silu a zachrániť Bonnie? Mestečko Fell´s Church sa stále viac podobá na mesto duchov. Pod vplyvom mágie sa situácia mení na boj detí proti dospelým. Vo svete úplného chaosu už nie je čas na lásku. Alebo žeby predsa?

sabanka
04.10.2013 5 z 5

Úžasná kniha ...u té části kde Damon umíral jsem brečela ....:(((((

Vendulik
27.08.2013 4 z 5

Docela dobrá kniha. Asi nejlepší z celé serie. Překvapil mě konec knihy. Jsem zvědavá jak to bude probíhat v dalších knihách této serie. Khina byla docela srozumitelná a mělo to hlavu a patu. Kdež to o předchozích knihách se to říct nedá.

KatChiss
17.08.2013 5 z 5

Nevím, co k tomu napsat. Tuhle knížku jsem četla jedním dechem. Udělala jsem si malou pěti-denní pauzu, když jsem byla na třídním výletě, ale pak jsem přijela, ulehla do postele a dočetla ji.
Damon byl od té doby, co zachránil Bonnie nějaký jiný. Mrzelo ho, čím si Bonnie musela kvůli němu projít. Bonnie měla předtuchu, kde viděla všech sedm kitsuních pokladů. Po cestě se Damon nebavil s Elenou a na Bonnie byl akorát tak hrubý. Po nějaké době se s Elenou zase začal bavit, ale rovnou přešel na flirovací frekvenci. Potkali Sageho, který jim ukázal a pomohl najít cestu. Všichni čtyři - Damon, Stefan, Elena a Bonnie se dostali k mohutnému dubu, kde měla být perla kitsune. Jenže strom byl začarován proti upírům, a tak proklál Damonovi srdce. Vždycky brečím, když někdo v knížce zemře, obvzlášť, když je to můj oblíbenec, ale tentokrát ne. Zarazilo mě to. Elena se zbláznila. Stefan přišel na to, že Elena milovala Damona. Ze zuřivosti použila Křídla zkázy a zničila strom i s perlou. Společně se Sagem ukradli všechny poklady a dostaly se před soud. Tam vyměnili poklady za přání: Elena bude žít zase život jako předtím, zemře osoba ovládající kitsune, všechny děti a obyvatele městečka Fells Churh na všechno zapomenou, navrátí živé a hlavně Damona. Všechno jí chtěly splnit, ale nedokázaly přivést Damona zpět. Elena v omámění použila znovu Křidla zkázy, ale jednu z žen se ji podařilo zachránit. Všechna křídla jí odstříhly a slíbily splnit všechna přání, kromě Damona.
Vše se splnilo, Elena byla opět v domě tety Judith. A Damon? Ten si skrz myšlenku na Elenu a Bonnie vzpomněl kdo je a zaťal ruku v pěst...

erga
27.07.2013 5 z 5

Tenhle díl byl skvělý! Pasáž s Damonem se mi moc nelíbila a od té doby, co zemřel jsem v duchu doufala, že se jakkoliv vrátí, i když by to bylo už přitažené za vlasy ... Prostě mi tam tato postava začala chybět už kvůli napětí, které mezi Elenou, Stefanem a Damonem probíhalo ...

Esko*
24.04.2013 4 z 5

Tenhle díl byl lepší, než předchozí. Damona jsem ale oplakala. Na další jsem se ale moc netěšila, tímhle to prostě měli zakončit.

Lira
10.03.2013 4 z 5

U téhle knihy jsem prozatím skončila, proto tady udělám souhrn toho, co jsem se zatím dočetla. Musím přiznat, že se mi to líbilo i navzdory tomu, že nějaké části v knihách byly hloupé nebo to byla totální kravina. Od třetí knihy to byl propadák, ale po zmizení Stefana se mi to začalo líbit. Damon začal ukazoval svou dobrou stránku a Elena mi nepřipadala už tak ,divná'.
Dál budu určitě číst.

VeverQa
09.02.2013 5 z 5

Obsahuje SPOILERY
Suprová kniha, která mě rozbrečela. Chudáček Damon. Zrovna když si Elena uvědomí, že jí na něm opravdu záleží, tak umře :´(

Kaka.cs
27.12.2012 4 z 5

Konec se mi moc nelíbil, ale jinak krásný a napínavý díl.

aruallaf
15.09.2012 5 z 5

Nejhezčí díl ze všech. Sice hrozně smutnej ( asi 30 stránek jsem probrečela ) , ale stál za to. Přečetla jsem si to asi 5x. :((((

Kateriska
03.09.2012 4 z 5

Desátý díl série Upíří deníky Zoufalství je jeden z nejkouzelnějích svazků edice.

Ze začátku mě kniha moc nebavila. Devátý díl jsem četla už před hodně měsíci a nepamatovala jsem si tedy některé postavy a souvislosti. Po pár stranách jsem si ale postupně rozpomenula a pak mi utíkal příběh už docela dobře. Děj byl v některých částech předvídatelný, ale jinak bylo i dost věcí, co se na stránkách udály, překvapující. Kniha se také mohla klidně (podle mě) jmenovat Síla odvahy. Konec byl bombový, těším se na tento říjen, kdy vyjde jedenáctý díl a tak dávám čtyři hvězdičky.

Dandulka
05.07.2012 5 z 5

Tak tohle je asi vážně poslední díl, škoda!

Iworri
04.07.2012 1 z 5

Abych tak řekla, seriál je celkově lepší než knížky. Ačkoli jsem to ani neočekávala .. Od 3. dílu jsem se přemáhala, abych celou sérii dočetla do konce s předsevzetím že "to dočtu!" Jediné, co mě při čtění udržovalo naživu byla postava Damona. Bohužel 10. díl jsem jistým způsobem "propásla", když jsem došla do půlky, a poté zcela rezignovala. Až na posledních pár stránkách jsem usoudila, že Damon zřejmě zemřel :D :/ I takový je život upíra..

nezdula
11.04.2012

jen do teho...jsem zvědavá co budete psát. Já zkončila u 3 nebo 4 dílu,nemám odvahu pokračovat...jen zatím dokupuju a budu číst až nebudu mít fakt co číst...

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965