Osvobození

Osvobození https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75978/bmid_osvobozeni-5bT-75978.jpg 4 385 31

Elena společně s Damonem, Meredith a Bonnií vešla do Temné dimenze osvobodit Stefana, který tam pomalu umírá. Damon cítí vinu za zločin, který proti bratrovi spáchal, a je ochoten nasadit pro Stefana život. V Temné dimenzi události spějí k dramatickému vyvrcholení. Elena s přáteli míří přímo k vězení, a jako vždy to je závod o život. Dramaticky osvobozují Stefana z cely. Teprve při akutním nebezpečí smrti, hrozící jejím přátelům, se Eleně podaří znovu vyvolat Křídla ochrany. A pak již prchají bránou mezi dimenzemi z vězení do pozemského světa, domů do Fell's Church.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Return: Shadow Souls - Part II , 2010

VAnna
18.10.2022 3 z 5

Tento díl byl jeden z těch slabších, je to v podstatě to samé jako v tom předchozím.

vercatko20
20.03.2022 odpad!

Totální zbytečná slátanina.
Seriál je skvělej! Tohle je odpad.

Charmedka
20.06.2020 3 z 5

Temná dimenze je plná chudoby a otroků. Díly v Temné dimenzi mi přijdou knihy zajímavější a hlavně čtivější, zvlášť tenhle díl. Pořád se tam něco děje, najdete tam i spousta magických bytostí, kterými autorka v tomto díle moc nešetří.

Oproti předchozím si tady L. J. Smith trochu polepšila. Postavy prošly určitou změnou, až na Bonnie, stále ukňouraná, až Vám to chvílemi leze na nervy.

h.belaiova
01.02.2020 5 z 5

Super příběh..

Denča23
10.03.2019 2 z 5

Konec mi přišel uspěchaný a odfláknutý.

Hoshi
05.03.2018 3 z 5

Nebyl to špatný díl, ale to překvapení na konci? Kdybych řekla, že jsem to nečekala, lhala bych sama sobě. Už mě to trochu unavuje číst v každém dílu téměř to samé.

petra3242
01.08.2017 2 z 5

celkem nuda čtení, je to pořád to samé dokola, musela jsem se smát na konci, jaké překvapení si autorka vymyslela pro Damona :D

Mruskulka
18.05.2016 3 z 5

Nebyla špatná, nebyla skvělá. Už mě i docela unavuje, jak musí s kitsune pořád bojovat, už by mohla autorka vymyslet něco nového.

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

Nagadir
07.01.2015 2 z 5

Konečně nějaké zlepšení, byť byl děj zaplácán večírky, popisem jednotlivých šatů a tak podobně, nebýt toho mohlo to být o něco dynamičtější. Některé věci mi opět přišly spíš vtipné než děsivé či hrozivé (fakt mučili Stefana tím, že mu rozřezávali Elenin obrázek???)
4/10

Betnka81
18.08.2014 4 z 5

Další podařený díl ,oproti minulému o trochu lepší :)

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mám tyto knihy docela ráda, zároveň sleduji i seriál s výborným hereckým obsazením, ale nemohu tyto dvě věci porovnávat, jelikož jsou knihy brané jako předlohy, ale každá verze ( kniha / serál ) si jdou svou cestou. A proto mne baví oba směry.
Přečetla jsem všechny její knihy a u žádné jsem se nenudila.

trynitrix
17.06.2014 3 z 5

Jo tak tohle už bylo o chlup leší do děje jsem se s předchozím dílem nějak dostala takže to vcelku bylo čtivé. Teď jen jestli pokračovat dál :-D

SelenaDemi428
10.06.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla za pár dní a jedním dechem. Děje tam bylo hodně a objevovaly se nčekané zvraty - jsem zvědavá, jak to bude dál :3.

lukyli154
20.03.2014 3 z 5

Nějak jsem se nemohla začíst :-( Ale musím uznat, že mě zajímá pokračování ;-)

kacka29
23.12.2013 5 z 5

Díky tomu, že jsou Vánoce, jsem mohla knížku přečíst jedním dechem. Tento díl se mi zatím líbil asi nejvíc. Vůbec nechápu, jak dokáže L. J. Smith udržet napětí až do poslední chvíle. Pořád se něco děje, přicházejí nečekané zvraty... Ještěže mám i další díly!

hradilovi.mk
27.10.2013 5 z 5

Tahle kniha se četla sama :-)

sabanka
15.09.2013 5 z 5

Dokonalost sama nekdy sem brecela a nekdy se smala. Nejvice me zaujali saty .

Knihomolka Rů
14.09.2013 3 z 5

Ach jo, tomuhle říkám nekonečná série, nějak už nemám chuť číst dál :D Nejlepších bylo, tedy aspoň pro mne prvních pět knih. Tohle už není ono.

BuffyAngel
21.07.2013