Fantóm

Damon žije! Už to nie je len postava zo snov, skutočný, živý Damon so svojím typickým sarkastickým úsmevom sa objaví pri Eleninej posteli, aj keď pre ostatných zostáva naďalej mŕtvy. Medzitým Elenu a jej priateľov vo Fell´s Church ohrozuje neznámy fantóm, ktorý sa živí negatívnymi emóciami a stále silnie. Podnecuje vo všetkých tie najhoršie vlastnosti a najmä žiarlivosť. Damon a Stefan sa pod jeho vplyvom znovu obracajú proti sebe. Podarí sa Elene zabrániť ďalšiemu konfliktu medzi bratmi? Nájdu v sebe dosť sily, aby fantóm premohli?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/141895/fantom-141895.jpg 3.7195

Upíří deníky / Upírske denníky 12.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Fragment (SK)

Phantom

Kniha Fantóm

OFKitsune
05. červnaodpad!

Touto knihou jsem ve 13 letech sérii zakončila, protože už to byla opravdu nuda. Neskutečná nuda a blbost. Pořád to samé dokola.

zaandulee

Skvělá!

Hoshi
10.03.2018

Poprvé za celou sérii jsem měla sto chutí knihu odložit a už se k ní nevrátit. Začátek mě vůbec nebavil, protože už od prvních pár stránek jsem si byla jistá druhem fantoma, který se na naše přátele zaměřil. Trochu mě i štvali všichni hlavní hrdinové. Kde byla ta něžná malá Bonnie, "královna" Elena, milovaný Stefan, temný Damon? Nikoho z nich jsem nepoznávala... Snad bude další díl lepší než tento.

juni
22.11.2017

Když jsem poprvé viděla seriál upíří deníky, tak jsem se do nich zamilovala (hlavně do Damona). Můj první díl od L. J. Smith se mi moc líbil. Dávám 5 hvězd a doporučuju.

Mruskulka
25.02.2017

Kupodivu jeden z těch lepších dílů. Už jsem myslela, že se na to autorka úplně vykašlala.

Nagadir
12.02.2015

Trošku horší než Druhá šance, ale pořád se to pohybuje v té lepší části Upířích deníků

Always a reader
31.10.2014

Pro mě zatím poslední díl, myslím že bude trvat dost dlouho než do knihovny přijdou další. Jinak nemám slov! Upíří deniky prostě muluju. Je to moje vášeň.

trynitrix
26.09.2014

Jooo tohle byla trochu jiná káva od začátku do konce akce tady jsem se ani trochu nenudila a byla zvědavá jak to dopadne takže kniha na den :-D