Druhá šance

Druhá šance https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148939/upiri-deniky-druha-sance-148939.jpg 4 266 29

Elena a její přátelé zachránili své město Fells Church před zlými silami. Zaplatili za to ale vysokou cenu: Damon je mrtvý. Jeho smrt všechno změnila, Elena a Stefan mohou být totiž konečně spolu. Bude však Elena schopná na Damona zapomenout? V jejích snech k ní Damon promlouvá a varuje ji, že se blíží další nebezpečí. Temné síly, které napadají přímo lidská srdce. Dokáže se jim Elena a její blízcí ubránit? ... celý text

Esko*
24.04.2013 2 z 5

Podle mě zbytečné, mělo to skončit předešlým dílem. Ale číst se to dalo, i když to už dělám asi jen proto, že se chci dozvědět jak to dopadne (pokud se to vůbec někdy dozvíme :D )

Lira
19.04.2013 4 z 5

Na trochu tlustou knihu se mi zdál příběh krátký a, jak všichni tu říkají, nudný. Při této knize jsem si uvědomila, že příběh je zábavnější, když je tam Damon.
A to doufám, že také souhlasíte. O něco slabší kniha, ale přečtu si pokračování díky Damonově příchodu.

milovnikknih
06.03.2013 1 z 5

NEVÍM jestli jsem sama ale nějak se nudím u dalších dílů.První 4 díly ještě se dali číst,ale další díly byly jen velké klubko něčeho do čeho sama autorka zamotala a neví jak pořádně a důstojně ukončit příběh.
A teď mala otázka pro fanoušky knihy ::Kdo byl opravdu bratr Meredit?A proč se o něm nemluvilo,když byl tak důležitý?

orangerose
05.03.2013 5 z 5

další krásné pokračování ,byla jsem zvědavá jak bude pokračovat téhle díl , dobré počteníčko :)

ciniminisek
07.02.2013 2 z 5

Udržovací díl. Nudný, ničím nezajímaví. Už bych celou sérii ukončila.

Omy
14.01.2013 2 z 5

Ne, že by mě tenhle díl vyloženě nudil, ale že bych se bavila, to se taky říct nedá. Štvalo mě nekonečné popisování okolí a (SPOILER) záměr vrátit Damona až na konci.. (KONEC SPOILERU)
Celkově by se těch 216 stran dalo shrnout do pár vět - vlastně celá kniha je takovým úvodem do dalšího příběhu a jestli autorka v následujícím díle taky tak doslovně a často popisuje předešlý děj, není snad žádný důvod si tuhle knihu kupovat.

m_myska
28.11.2012 5 z 5

Autorka mě stále překvapuje. Když už si myslím, že už to skončí, nebo že další díl už bude o ničem, tak mě zatím vždy mile potěšila. Jediné co bych trošku vytkla, že se v knize až moc opakuje to co se stalo v předchozích dílech.

Dandulka
20.11.2012 5 z 5

Jsem spokojená, opět super čtení!!!!! Pět hvězdiček je málo, klidně bych dala i deset :-)

Kateriska
19.11.2012 5 z 5

Upíří klasika, která nezklame :o)