Vysoko (v oblacích)

Vysoko (v oblacích) https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253703/bmid_vysoko-v-oblacich-nZr-253703.png 4 250 37

V oblacích série

< 2. díl

James ukázal Biance temný a opojný svět vášně a bolesti. Probudil v ní její vlastní sexuální touhy se sklonem k masochismu. Zdálo se, že oběma tyto praktiky vyhovují a nacházejí v nich uspokojení, a tak žádný div, že se Bianca do neodolatelného pana Cavendishe bezhlavě zamilovala. Avšak démoni násilné minulosti, kteří ji neustále pronásledují, a zároveň nejistota Jamesových citů, dohnala Biancu k rozhodnutí vztah s Jamesem ukončit. Uběhl už víc než měsíc od rozchodu, ale Biančiny city jsou stále stejně silné. Dokonce i ona si uvědomuje, že je jen otázkou času, kdy opět podlehne kouzlu podmanivého pohledu pana Cavendishe…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Galatea

Mile High , 2012

terikus
14.09.2022 4 z 5

Takže jsme se dočetli, že jsme se ničeho nedočetli :-D to mám dost :-D

Cmacuba
22.02.2022 4 z 5

První i druhý díl se četly dobře. Je to trochu červená knihovna s nádechem BDSM, ale rozhodně žádná divočina. Mrzí mě velmi otevřený konec bez pokračování.

Jita160
09.10.2021 5 z 5

Druhý naprosto skvělý díl.
Erotické čtení, které mě bavilo a nenechalo vůbec chladnou.
Tady už je zřejmý citový posun mezi Biancou a Jamesem.
Z dominanta se stal zamilovaný blázen, který je velmi ochranitelský. A Bianca, ta v sobě našla sklony k masochismu.
Sexuální scény jsou poutavé a vážně zajímavé. Škrcení při sexu ještě jo,ale jako vážně sex při cvalu na koňském hřbetě :-D:-D:-D ?????
No a konec....doprdeleprace, otevřený a bez vyhlídky na pokračování .... sakra.

LilluLong
20.03.2021 5 z 5

Vysoké hodnotenie dávajú čitatelia preferujúci erotiku i BDSM, kniha vie zaujať i s celým dejom avšak kto nevie citát anglicky 3 a 4 časť nenájde ani v CZ ani v SK, co vie dost naštvať .Neviem co motivuje vydavateľa ( žeby peniaze?) aby takto diletantský pristupoval k čitateľom.toto je uz cca 5 séria kníh ktoré som citala bez predošlej kontroly anglickej verzii v porovnaním s vydavateľom u nás.Nuz je to ako sex bez orgazmu :)Krátke resume by bolo fajn od čitateľov 3 a 4 diela. Autorke dávam na prvé dve časti 5*

Saraken
28.01.2021 5 z 5

Pekna seria len skoda ze nie je pokracovanie ...

wendy944
12.01.2021 4 z 5

oba dily byli super jenom škoda že nejsu v cj i zbyle dily

janina66
28.05.2020 4 z 5

Mně se 1.díl i tento líbil. Bohužel, když jsem pátrala po 3.pokračování, tak u nás nevyšlo. Dokonce jsem psala na vydavatelství Galatea, ale ani po roce se nikdo neobtěžoval odpovědět.

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Vřele doporučuji!!!

avalonek
22.05.2019 2 z 5

Do háje,tak jsem si myslela,že druhým dílem se začnou konečně postavy rozvíjet a bude to o něčem,ale nic takového se nestalo a ještě k tomu autorka udělala úplně dementní konec,takže jsem spíš naštvaná,že jsem s tím vůbec ztrácela svůj čas

kopretina001
15.08.2018 3 z 5

Dlouho jsem přemýšlela, kolik * dát. Nakonec jsem dala jen 3*. Tento díl byl takový, podle mě už trochu natahovaný a bylo tam až moc násilí v jakýchkoli podobách. A ten konec, hledala jsem jestli mi tam nějaké stránky ještě nechybí. Když už tady nevydají další díly, mohli to aspoň trochu "zakulatit".

an91
01.08.2018 4 z 5

I když je to podobné 50 odstínům, je to příjemná oddychovka. Jen je teda škoda, že u nás nevyšel poslední díl, kde bude asi nejvíc akce, díky Biančinu otci.

Turiel11
16.05.2018 4 z 5

Nešlo nepřečíst si druhý díl, který dle mého názoru jednoduše navázal na předchozí knihu jak dějově, tak kvalitativně. Oddechové čtení, které vás vytrhne z reality a ukáže jiný svět. Konec byl...jak to popsat? Když jsem dočetla, tak jsem si opravdu myslela, že někde nastala chyba a chybí stránky. Bohužel ne. Pak jsem se dozvěděla, že kniha má další dva díly, které u nás už ovšem vydány nebudou (škoda, protože si vážně myslím, že tato série je lepší, jak 50 ods.). Nezbylo nic jiného, než si knihy přečíst v originále.

LivN
28.01.2018 1 z 5

No řekla bych ,že je to napodobenina 50 odstínů šedi hlavní hrdinové jsou až na pár malých vyjímek úplně stejní jako Christian a Anastasie. Bylo to zbytečné protahování děje jako by spisovatelka už nevěděla co by. A to tetování no nevím to mi přišlo nejvíc ujeté. Další dva díly už si nekoupím. Ale za to první díl byl fenomén! A tak to taky mělo skončit další díl už neměl být.

Evka3814
25.01.2018 4 z 5

Stejně jako první díl, čtivé, nepřekvapujicí

1259
21.11.2017 5 z 5

Naprosto dokonalý, ale co ten konec? Jako otevřený? To snad už nemyslíte vážně. Doufám, že se dočkám nějakého pokračování, jinak se z toho naprosto zblázním.

Kiwicatko
09.10.2017 4 z 5

Javier se Stephanem jsou proste zlaticka. A Jameson se zmenil z dominantniho chlapa v uknouranyho klucika...chapu, ze mu na ni zalezi a nechce ji ztratit, ale trosku velka zmena, ne?
Jo a Jules a Jolena jsou pekny mrchy...
Chcu dalsi dva dily, at vim, jak to skonci :-)

dee.n
02.09.2017 2 z 5

Nevím, no. Něco jak Padesát odstínů šedi a podobně hlloupé a plytké. Kniha, která ničím neobohatí a nic nepřinese. Nereálná, s nesympatickými postavami. Koupila jsem si ji v aukci na podporu jednoho útulku a to je tak asi to nejchvályhodnější, co se s tímto brakem dá dělat.

teepe
01.09.2017

Za me rozhodne lepsi nez prvni dil, jen jako kde ke ten 3a 4 dil? :-O jsem napnuta na toho tatu....

Edice
18.08.2017 4 z 5

Druhý díl se mi líbil více než první. Byl tu kladen větší důraz i na příběh, né však na úkor erotických scén. :) Potěšil mě nějaký citový posun mezi hlavními hrdiny. Navíc mi jejich vztah přišel žhavější a více mě bavil. Bianca sice Jamesovi neodolávala příliš dlouho, ba naopak mě překvapila svým chováním při jejich prvním setkání po nehodě. To, že neodolávala déle mi nakonec, ale ani nevadilo, protože mě jejich vztah opravdu baví. Chvíle, jako výlet na ranč nebo Jamesovo vedení Bee na tanečním parketu, byly pro mě kouzelné a dokázala jsem si je užít. Nechyběl nám tu samozřejmě ani Stephan a jeho přítel Javier. Stephana zbožňuji již od prvního dílu a jeho vztahu s Javierem fandím stejně, jako samotná Bianca. Kniha byla čtivá a pro mě jednoduše předčila první díl.
Byla bych ráda, kdyby Galatea přeložilo zbývající dva díly, o kterých vím, že byly napsány. Určitě za ně budu orodovat, protože dvojka nám skončila otevřeným koncem a byla by opravdu škoda tuhle sérii ponechat rozpracovanou.

Zabka27
15.06.2017 3 z 5

Nevím,ale první díl byl pro mě jednoznačně lepší. Kniha jako taková se čte lehce, nic náročného,ale mě osobně hlavní hrdinka přijde až moc naivní a nepolíbená světem. To mi bohužel kazí celkový dojem. Co se týče sexuálních pasáží, ty jsou psány velmi poutavě a zajímavě, i když někdy už mi to přišlo opravdu přes čáru... Ale je to knížka pro ženy, tak se to dá odpustit.

sex sexuální úchylky erotika BDSM

R. K. Lilley
americká
2014  76%Let v oblacích
2015  78%Vysoko (v oblacích)

Kniha Vysoko (v oblacích) je v