Únos čtvrté princezny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Princezna Taoshira a princ Ramil mají z vůle vládců svých zemí uzavřít výhodný sňatek. Ani jeden není nadšen, protože už při prvním setkání k sobě cítí silné nesympatie. Osud je ovšem svede dohromady prostřednictvím společného nepřítele. Oba jsou uneseni a budou muset překonat vzájemnou nenávist, aby unikli celé řadě nebezpečí, která je na útěku čekají. Kniha nabitá akcí, souboji, honičkami i romantickou láskou od význačné britské autorky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42776/unos-ctvrte-princezn.jpg 4.5210
Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Fantasy
Vydáno:, Mladá fronta
Orig. název:

Dragonfly (2008)

Počet stran:376
Jazyk vydání:český
Překlad:Jana Jašová
Autor obálky:Klára Šimečková
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-204-2082-4
Nahrávám...

Komentáře (48)

Kniha Únos čtvrté princezny

Přidat komentář
aktijnov
dnes

Navzdory nadšeným komentářům čtenářů jsem byla dost zklamaná. Kniha je spíš pro náctileté. Jedna napínavá situace sice střídá druhou, ale někdy je to dost absurdní.

Cleo De Nile
06. června

Nevím, jestli je mi více proti srsti český překlad (to jako musíme mít v názvu to, co se v knize stane, protože by to jinak nikdo nepochopil, nebo co?) nebo zařazení knihy do kategorie "pro děti", ale naštěstí je všechno ostatní perfektní. Kniha je opravdu skvělá a čtivá, hlavní postavy si nelze nezamilovat a už po dočtení jsem měla chuť přečíst si ji znova. Různé pohledy, z nichž je příběh vyprávěn, vůbec nepůsobí rušivě, a konec se také povedl.

Nikusscha
07. dubna

Wau..tak tato kniha mě rozsekala....naprostá BOMBA!!! Příběh se mi moc líbil. Byl plný dobrodružství, napětí, emocí. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla, rozhodně nelituji. Za mě určitě 100% spokojenost.

kuska
19. února

Tak to bylo krásné, dobře podaný klasický příběh ve fantasy světě s nádechem exotiky .... na pohádky nebudu asi nikdy stará :-)

mon244
07. února

Četla jsem ji ve třinácti a musím přiznat, jedna z nejlepších knih vůbec. Asi se k ni znova vrátím (je mi 20 let).

kujuduss
15. ledna

Příběh byl napínavý a nic se mi líbil. Velkým nedostatkem je obálka knihy, která mě od přečtení odrazovala, ale jsem ráda, že jsem po ní nakonec sáhla

Eliška12
17.08.2018

Řeknu to jedním slovem : Úžasné .
Nechápu , jak autorka mohla vměstnat tak obsáhlý děj do jedné knihy . Moc se mi líbil obal , ale to není rozhodně vše . Super děj , nečekané změny a drsná romantika dodaly knížce tu správnou štávu . Můžu ji doporučit , úplně všem holkám . Jediné ,co mohu vytknou je dost zabíjení , které nemám ráda .

DracoMalfoy
16.01.2018

Kniha byla moc pěkná, akční i vtipná. Za mě fajn.


Štítky

první láska dobrodružství víra

Autor a jeho další knihy

Julia Golding

Julia Golding
anglická, 1969

Podobné knihy

Kniha Únos čtvrté princezny je:

v Právě čtených4x
v Přečtených297x
v Čtenářské výzvě10x
v Doporučených52x
v Knihotéce74x
v Chystám se číst119x
v Chci si koupit34x
v dalších seznamech1x