Plamen života

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ve světě andělů se schyluje k válce, která může drtivě zasáhnout i do života lidí. Andělé provázejí lidstvo od prvopočátku, objevovali se u všech rozhodujících okamžiků týkajících se celé lidské populace, ale stojí i u každého jednotlivce v jeho těžkých chvílích. Ani harmonický svět andělů však není bez vady – jeden z jeho mocných válečníků chtěl uchvátit moc nejen nad anděly, ale nad celým světem. Byl poražen a uvězněn v temném pralese, z něhož není úniku. Za dlouhá tisíciletí své samoty si díky neobyčejným schopnostem dokázal vytvořit armádu nestvůr a je připraven utkat se v nelítostném boji o moc a získat Plamen života a Klíč štěstí, dvě základní substance, z nichž se rodí andělé. Do událostí, které těsně předcházejí ozbrojenému střetu, zasáhnou i čtyři lidé: profesor, který se zabývá anděly z vědeckého zájmu, a trojice teenagerů – talentovaná klavíristka Eve, přátelský Joseph, kterému všichni říkají „Jo", a svérázný Zack, milující hudbu. Přítomnost jednoho z nich ve světě andělů však není náhodná, není to totiž člověk… zdroj: www.legie.info ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133179/unika-plamen-zivota-133179.png 3.310
Série

Unika 1.

Žánr
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Zoner Press
Orig. název

Unika - La fiamma della vita, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Plamen života

Přidat komentář
Ashi
06.11.2015

Touto knihou jsem byla naprosto uchvácena. Přestože podle recenzí je kniha hodně popisná a nic se v ní neděje, to se mi nezdálo ani náhou. Konec byl opravdu strhující. Ovšem uznávám, že podle kritiky jsou dobré postavy 100% dobré a zlé 100% zlé, ale mě to nevadí a líbí se mi to tak. Přestože některá rozhodnutí nechápu. Natolik se mi zalíbila andělská tématika, že si chci sehnat další andělské příběhy, i když myslím, že zde byli mimořádně pěkně popsáni.

Maragad
25.07.2014

Názor na knihu není úplně pozitivní, ale bohužel nejsem cílová skupina této knihy. Doporučila bych ji spíš mladším čtenářům a to především dívkám. Je to příjemné fantasy čtení, které bych si dokázala představit číst někde v klidu na dece na dovolené.


Romaine
25.08.2012

Aktuálně mám rozečteno. Koupeno spíše z nouze, protože jsem nenašla nic, co by mě více z tohoto žánru nyní zaujalo. Proč z nouze? Nemám ráda u fantasy literatury, když je propojována s naším reálným světem. Opravdu se mi to nelíbí. Ale před koupením jsem pročetla prolog a první strany. Zdálo se mi to čtivé a naše realita zapojena "mírně". Nyní jsem za první třetinou a zatím jsem spokojená. Realita naše je tam velmi málo a jen krátce. Uvidím, jak to bude dál.

Každopádně se kniha čte dobře, má fantazie naplno pracuje u této knihy. Ale jsem za první třetinou a stále mi to přijde jako začátek příběhu. Nyní by měla kniha mít větší spád, doufám.

Po delší době od čtení: Příběh se mi úplně nevryl do paměti. Nicméně kniha se četla dobře, byla poutavá. Za přečtení stála, ale nebude to moje TOP kniha, o které bych vyprávěla.