Umři znovu / Sídlo v Cornwallu / Honicí psi / Nečekané dědictví inspektora Čopry https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328922/umri-znovu-sidlo-v-cornwallu-honici-0OD-328922.png 3 5 1

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Tarsago (ČR)

Die again / Black rabitt hall / The hunting dogs / The unexpected inheritance of inspector Chopra

Besa
12.09.2022 3 z 5

Kniha obsahuje štyri romány, poznala som len Gerritsenovú, už som od nej niečo čítala. Zomri ešte raz je jej typické dielo, zo série Jane Rizzoliová a Maura Islesová. Tento román vyšiel aj u nás ako samostatná kniha.
Sídlo v Cornwalle je kniha z Anglicka od anglickej autorky, pekná, osudy postáv sa odkrývajú v dvoch časových rovinách v súčasnosti a okolo roku 1969.
Poľovné psy - nórska kriminálka, tiež dobrá, táto vyšla aj u nás ako samostatná kniha.
Nečakané dedičstvo - toto sa mi páčilo asi najviac. Neviem prečo som si myslela, že je to indická kniha a keďže som žiadnu takú ešte nečítala, bola som zvedavá. V skutočnosti je autor brit, rodičia boli z Pakistanu a on sa dostal do Indie pracovne ako mladý chalan. Je to taká pohodová detektívka, vtipná, zrejme to bude celá séria, ale keďže autorovi na Slovensku ani v Čechách nič nevyšlo, asi si neprečítame, ako to s tými sympatickými hrdinami bolo ďalej.

Autoři knihy

Eve Chase
britská
Tess Gerritsen
americká, 1953

Kniha Umři znovu / Sídlo v Cornwallu / Honicí psi / Nečekané dědictví inspektora Čopry je v