Umění snít

Umění snít https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3148/umeni-snit-3148.jpg 4 42 2

Castaneda série

Don Juan kdysi nazval snění čarodějů "bránou k nekonečnu", které snivci otevírá jiné skutečnosti. Kniha odkrývá nový vhled do světa čarodějů a popisuje první čtyři brány, jimiž snivec na své pouti prochází za hranice tohoto světa.

Literatura světová

Vydáno: , Volvox Globator

Art of dreaming , 1993

achai
achai
17.05.2016 5 z 5

Poslouchal jsem jako audioknihu a hodnotím (z toho co jsem od Castanedy četl) jako nejlepší knihu. Popisuje energerický model světa jak ho známe my, většina knihy se však zaměřuje na praktické ovládnutí lucidního snění.

whoknow
whoknow
04.04.2016

Poutavá kniha o cestování ve světě snů, kde jako teleport do dimenze anorganických bytostí slouží prstýnek o kterém se vám zdá. Carlos Castaneda byl mnohokrát usvědčen ze lži postavy a dokonce celé kmeny na které se odvolává nikdy neexistovaly. Závěrečnou zkouškou jeho nauky je vrhnutí se do propasti s vírou, že jesltiže je váš záměr dostatečně silný udějou se okolnosti tak, že přežijete. Tato zkouška sice značně reguluje ortodoxní Castanedovy čtenáře, za což jsem mu vděčný. Nicméně zkusme to i jinou cestou = Je toliko krásných knih. Nečtěte to. :)

sny

Carlos Castaneda