Umění přirozeného domova

Umění přirozeného domova https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360775/mid_umeni-prirozeneho-domova-nwa-360775.png 4 12 3

Dnes si víc než kdy dřív ceníme zdraví a pohody a velký důraz klademe na slova „přírodní“ a „přirozený“. Pro mnohé z nás to ale začíná a končí u toho, co jíme a pijeme. Pokud však opravdu chceme dosáhnout přirozeného životního stylu a optimálního zdraví, je třeba zvolit ucelenější přístup. A o tom je tato kniha – přináší náměty a recepty na přírodní (a přirozené) produkty pro celý dům, od kuchyňské spíže po úklid skříněk, od vaší taštičky na kosmetiku po lékárničku (a dokonce i pár nápadů na výrobu úžasných přírodních nápojů).... celý text

Pro ženy , Dům a byt , Zdraví

Vydáno: , Esence

The Art of the Natural Home , 2017

Dámaskloboukem
Dámaskloboukem
15.02.2022 4 z 5

Milé pohlazeni po duši každé hospodyňky. Krásná grafická úprava. Jemné barvy a spousta nevtíravých fotek.
Některé rady jsou všeobecně známé ( prostěradla je třeba bělit na sluníčku), jiné se mi zdají v našich podmínkách hůře zrealizovatelné než v Austrálii, kde knížka vznikla. ( moc často se nepotýkám s přebytky citrusů z naší zahrádky).
Ale jestli seženu ingredience zkusím, podle návodu, vyrobit bio kosmetiku.

LadyCotton
LadyCotton
05.11.2021 4 z 5

Kniha se mi také líbila (byť vypůjčená z knihovny stačila). Opsala jsem si hned několik "receptů" které již nyní hojně využívám.
Kniha je psaná snadno srozumitelným stylem, suroviny jsou snadno dostupné i u nás. Krásné fotografie jsou samozřejmostí :-)

barusa.s
barusa.s
07.10.2020 4 z 5

Hezká kniha se spoustou užitečných rad v non TOXIC prostředí.

Autorovy knížky

Rebecca Sullivan
australská, 1972
2018  70%Umění přirozeného domova

Kniha Umění přirozeného domova je v