Umění předstírat

Umění předstírat https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260441/bmid_umeni-predstirat-WLL-260441.jpg 4 545 94

Umění předstírat série

Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek – ty na trvalý vztah a ty na nezávazné randění a užívání si. Sedmnáctiletá Alyssa je rozhodně ten první typ – a upřímně touží to změnit. A tak zahájí svou radikální proměnu, jejímž cílem je Justin Carter, největší krasavec a lamač dívčích srdcí. A aby si ji vůbec všiml a ona se zařadila mezi oblíbené holky na randění, přemluví svého kamaráda Brandona, populárního sportovce, aby předstírali, že spolu chodí. Zprvu nevinná hra na šťastný pár postupně přerůstá v něco mnohem víc – v něco, co navždy může zničit jejich dlouholeté přátelství i Alyssinu snahu stát se někým jiným.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

The Fine Art of Pretending , 2014

AnetaM
29.02.2016 4 z 5

Moc hezká knížka.
SPOILERY
Tahle knížka má úplně nádhernou obálku. Už proto me nadchla. Moc se mi líbí také jak jsou jednotlivé stránky (přesně hodiny a dny do plesu absoloventu♡).
Jinak typické americké prostředí, které mám strašně ráda. Brandon je hrozně sympatický...
Ale kdybych si měla vybrat tak Justin. Nevím proč ale nějak se mi potom líbil víc. Jak ho všichni ze začátku kritizovali tak se dost změnil.
Co se mi nelíbilo? Jméno Alyssa;). Já nevím, me se prostě nelíbí. Jinak ten predkonec;)
Myslim to, ze si Aly i Brandon naprosto znicili pratelstvi a radsi se ignorovalia neverili ze ten druhy je muze taky milovat.No prostě tak.
Docela si zkazily přátelství... Ale byla z toho láska! Jeste se mi nelibilo na konci ze nevim co Gabi a ples(snad jim to vyslo)!
Moc hezká knížka, ale vsem dát 5 hvězdiček nemuzu:D

Lucii89
27.02.2016 5 z 5

hezká knížka a pokud se někdo chce vrátit na "zlatá středoškolská léta" tak doporučuji :) i když je děj jasný hned od začátku, tak si pořád říkáte, kdy už asi přijde :-)) a když se tak stane, najednou konec, přidala bych klidně pár stránek navíc :-))

Mark2000
25.02.2016 4 z 5

Oddychová a nenáročná četba

kanitsuj
17.02.2016 4 z 5

Přesně jak mnozí píší, je to nenáročná a velmi příjemná knížka pro všechny, kteří se rádi vracejí do středoškolských let a i s velkým odstupem času je stále baví číst o prvních láskách a prvních nesmělých milostných krůčcích. Četlo se mi velmi pěkně, podobně jako romány naší Lenky Lanczové, snad jen to první milování mi tam scházelo a kdyby se Brandon dovtípil alespoň o padesát stránek dřív, mohlo se tam ještě krásně vejít:-)))

klarinka9974
11.02.2016 4 z 5

Asi už jsem na tyto knihy stará a nebo mě možná spíš překvapuje chování středoškoláků, ale knihu jsem si přečetla. Nebyla nejhorší, ale ani nejlepší. Kniha o lásce, přátelství a změny v životě. Doporučila bych spíše pro ty, co stále milují zamilované knihy o střední škole. Kniha se čte sama, děj rychle utíká a konec je jasný už od začátku. Kdo miluje tyto knihy, přijde si na chuť :)

Mišule_11
28.01.2016 5 z 5

Jelikož sem milovník romantiky a románů, tak můžu jednoznačně říct, že se i knížka líbila! Hlavně ten její děj a to že i z kamarádů nejlepších se může stát pár..! :)) Kdo je na tom stejně jako já, tak neváhejte! :))

La Fiera
24.01.2016 3 z 5

Takové příjemné oddechové počtení. Jen asi v druhé polovině knihy jsem si říkala, že ty dva trošku prolisknout, aby se probrali.

Samira
18.01.2016 5 z 5

Krásná knížka, která by mě uchvátila, když jsem byla mladší, ale musím říct, že se jí to povedlo i teď. Možná je to tím, jak autorka píše, že je tahle knížka jejímu srdci nejbližší a jak jí ladila a doplňovala v průběhu let. Je to cítit z každé stránky, a proto mi přišla věkově neomezená.
Svižné, půvabné a zábavné čtení o mladé, ale přesto velké lásce. Doporučuji!
P.S. Doufám, že u nás vyjde druhý díl o Justinovi, na ten se opravdu těším.

KláraLoving
05.01.2016 5 z 5

tuhle knížku mám strašně ráda protože zbožňuju romantiku a tyhle příběhy. Navíc jsem se zamilovala do Brandona. Co mi strašně pomohlo se čtením takže jsem to přečetla raz dva. Jediné co se mi nelíbilo bylo to že Brandon mi udělal blbou představu Justina a když se nakonec ukázalo že je milí tak to pro mne bylo nepříjemné. Jinak úžasná knížka :)

LenickaFi
26.12.2015 5 z 5

Včera jsem tuto knihu dočetla. Přečetla jsem ji za pár hodin. A to zcela jedním dechem! Né každýho příběh o lásce ze střední zaujme. Je to kniha psaná v odbě kdy už se vyskytuje facebook a ovlivňuje životy ostatních. Nakonec se z toho stane milostný trojúhelník, který ale vlivem vztehu,žárlivost a pocitu viny rychle zkončí. Jen mě mrzí že konec byl tak useklý, připravovala jsem se na rozvinutější a mnohem vášnivější závěr. Každopádně kniha má u mě 100% úspěch! Také velké díky autorce, co jsem četla tohle byla její úplně první knížka, kterou dokončila později. Já zbožńuji středoškolské zamilované příbehy!! Pro mě je velkým poučením a doporučuju ji dál ! *****

Ditules
18.12.2015 3 z 5

Milá oodechovka pro holky o prvních láskách a školní popularitě... Moc chválím i obálku.

JanaDor
16.11.2015 4 z 5

Dívkám knihu vřele doporučuji. Je napsána čtivým způsobem. Je romantická a správně čistě zamilovaná. Obsahuje jednoduchý příběh s určitým poučením. Myslím, že pro starší čtenáře moc není. Je to hodně o pocitech dívky, která se hledá. Žádné překvapení ani akce se nekoná. Jedině, že byste takový typ čtiva hledali na odreagování, potom je tato kniha pro tento účel přímo dělaná.

Sarance
01.11.2015 2 z 5

Na to, že mám tyhle knížky pro náctileté docela ráda, tak tahle mě absolutně nezaujala. Nudné, rozvleklé, s předem jasným dějem i závěrem.

EvaSupovic
22.10.2015 5 z 5

Krásná knížka, sice pro mladší ročníky, ale já zkrátka miluju ty nevyřešitelné problémy náctiletých a čistou lásku :-D