Umělec v domácnosti aneb Příběhy, které nevymyslíš

Umělec v domácnosti aneb Příběhy, které nevymyslíš https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394369/bmid_umelec-v-domacnosti-aneb-pribehy-kt-T5j-394369.jpg 4 14 12

Obyčejně neobyčejné příběhy ze života jedné umělkyně a její povedené rodinky. Tato kniha obsahuje krátké příhody, které člověk nevymyslí, ani kdyby chtěl. I když se v knize vyskytují situace, které mnohdy hraničí s infarktovými stavy, autorčin humor a nadhled je staví na úplně jinou úroveň. Veš dětská, porodní plán zpěvačky, fóbie z nakupování, četné úrazy hlavy nebo zrádně zastrčený klíč v zámku – to jsou věci, s nimiž se většina lidí na veřejnosti nechlubí. Ale když takové absurdní situace člověk přitahuje, byl by hřích se o ně nepodělit.... celý text

gabca.a
01.06.2020

Knížka je vtipná a přímo ze života. Spustu lidí se hroutí se situací, které se jim v životě děje. Tyhle příběhy, jsou poutavé, vtipné a člověk má pocit, že v tom není sám, ale hlavně vidí, že ze situací je východisko. Kniha je skvělým příkladem toho, že není důležité co, co se nám v životě děje, ale to, jak na to zareagujeme :) Určitě doporučuji :) :) :)

drahomira9466
16.04.2020 3 z 5

Ne, že bych se vůbec nebavila, ale podruhé už bych to nečetla... Plytké, je asi to slovo, kterým bych to nazvala

Kamunu
02.03.2020 5 z 5

Svěží, povznášející a vtipné čtení, které pobaví a potěší nejen maminky, doufám v pokračování :)

eliska7064
25.10.2019 5 z 5

Knížku jsem dostala jako dárek:) a je super!

3546
08.09.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbí v tom, že je psána vtipně, ze života a autorka si umí že situací, které na první pohled vypadají tragicky udělat legraci. A to je podle mě umění života, brát si z něj to hezké a ne si ho jen zatěžovat. Učí nás se i na své každodenní zážitky dívat s humorem! Doporučuji hlavně všem ženám, které se berou moc vážně a nevidí (často i já) to optimistické v každé situaci.

pestas
22.06.2019 5 z 5

Opet ukazka jak cizi nestesti ci trapasy mohou pobavit. Prihidy psane zivotem podane s nadhledem a lehkosti, super

Renda779
14.02.2019 odpad!

Kdyby byl Dominik Landsman mrtvý, tak by se určitě obracel v hrobě, takhle se může maximálně usmívat nad nepříliš povedenou rádobyvtipnou napodobeninou.

petra1925
01.02.2019 5 z 5

Čtení při kterém se na vás lidi budou koukat blbě čemu že se ti furt smějete ????

lenka3281
01.02.2019 5 z 5

Parádní kniha pri které se člověk směje od začátku do konce ????

Sharona73
01.02.2019 5 z 5

Nechapu ta nizka hodnoceni. Knizka je ze zivota, psana lehce humornou formou. Mozna je to tim, ze jsem cilova skupina, mam podobne stare deti a u vetsiny pribehu jsem rada, ze v tom nejsem sama. Tato kniha je nejenom oddychovym ctenim na dovolenou, ale i vzpruhou, kdykoliv mate pocit, ze tohle se deje jenom vam. Rozhodne ji muzu doporucit. I ten, kdo ma knihovnu nacpanou klasiky a cte Vergillia v originale, si muze obcas precist neco lehciho.

nikola6690
03.01.2019 4 z 5

Kniha se mi líbí. Příběhy,které píše sám život. Je to řekla bych, ale čtení spíše pro ženy.

michal1740
01.01.2019 odpad!

Měl jsem velkou snahu, ale tahle kniha se opravdu nedá číst.

Autorovy knížky

2018  73%Umělec v domácnosti aneb Příběhy, které nevymyslíš