Ultrapůlmaratonec aneb Vypitá piva a uběhnuté kilometry mi už nikdy nikdo nevezme https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455146/bmid_ultrapulmaratonec-aneb-vypita-piva--nQX-455146.jpg 4 5 1

Sebrané blogové zápisky nejlepšího českého ultrapůlmaratonce, který s vtipem sobě vlastním popisuje závodní i tréninkové zážitky, nad nimiž většině běžných lidí zůstává rozum stát, a mistrně zachycuje českou ultramaratonskou komunitu v celé její šílené nádheře.

Jizi
Jizi
10.10.2020 5 z 5

Výjimečné nakoukání do české ultramaratonské komunity.
Jak nemám vydávání sebraných blogových zápisků ráda, tohle se povedlo - nejen kvůli místy značně nekorektnímu a drsnému humoru, ale i proto, že si autor v kritických polohách nebere servítky. Nečekejte žádné návody, jak uběhnout Spartathlon nebo stlačit čas na maratonu pod 2:50, byť oboje Vondrák dokázal, protože to Ultrapůlmaratonec nenabízí. Jsou to krátké zápisky ze závodů, tréninků a všeho, co se kolem běhání točí (třeba piva). Bude zajímavé sledovat, jestli má kniha potenciál oslovit i čtenáře mimo vlastní bublinu.

Autorovy knížky

Zbyněk Vondrák
česká, 1975
2020  84%Ultrapůlmaratonec aneb Vypitá piva a uběhnuté kilometry mi už nikdy nikdo nevezme

Kniha Ultrapůlmaratonec aneb Vypitá piva a uběhnuté kilometry mi už nikdy nikdo nevezme je v