Nick Fury: Agent S.H.I.E.L.D.u, část 1.

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Světa stojí na pokraji katastrofy, které může zabránit pouze jediný člověk - nejlepší špion v marvelovském vesmíru, Nick Fury, agent S.H.I.E.L.D.u. Musí použít svoji inteligenci a prohnanost, aby ochránil planetu před hordami Hydry, baronem Von Struckerem, ďábelským Žlutým drápem a dalšími. Připravte se na napínavé špionážní dobrodružství od průkopníka komiksu Jima Steranka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292064/nick-fury-agent-s-h-i-e-l-d-u-cast--7yY-292064.jpg 3.622
Série

Ultimátní komiksový komplet 92.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Hachette
Orig. název

Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D., Part 1

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Nick Fury: Agent S.H.I.E.L.D.u, část 1.

Přidat komentář
trudoš
10. dubna

To, čím si mě Nick Fury získal, je jeho fantastická schopnost všechny kolem sebe urážet. Takový James Bond, který ztratil společenské zábrany. Uznávám, že to může působit prvoplánově, ale u téhle postavy to zkrátka funguje a jeho hláškám se směju i po padesáti letech od prvního vydání.
Slabší je to ovšem s příběhy. Jsou sice relativně krátké, takže přes všechnu dobovou upovídanost to pořád slušně šlape, ale jinak rychle ztrácejí dech, co se zápletek týče. Různorodí zloduši se pokoušejí na nekonečně mnoho způsobů ovládnout svět a Nick jim postupně všem dává přes držku. Hotovo. Přičemž tenhle modus operandi se opakuje pořád dokola, dokola a dokola. I tak jsou ale scénáře zábavné, což je hodně dané tím, že se neberou tolik vážně, jako třeba ty od superhrdinských kolegů z Fantastické čtyřky nebo Avengers. Kresebně pak není co vytknout, pánové John Buscema, Jack Kirby a Jim F. Steranko odvedli naprosto dokonalou práci. Tu šedesátkovou atmosféru nejen vidíte, ale doslova se v ní ocitáte.

Hwaelos
03.04.2017

Sterankovy obrazové kompozice jsou na tu dobu hodně vyspělé a jeho novátorské zacházení s texturami a popartovou či technicistní estetikou je dokonce místy vynikající. Scénář je ale sám o sobě tak nablblý a schematický, že je těžké knížku jako celek hodnotit.


hroubek
14.08.2016

Nick Fury je dobrá postava, o tom se nebudu dohadovat. A Lee a Kirby jsou hodně moc talentovaný tvůrci. A proto mě mrzí jak moc mě to nebere. Je to na mě až moc ujeté a hlavně se to topí v neustále opakující se dialozích. Spousta nápadů je zajímavá, ale ne vždy se je povede dotáhnout do toho správného konce.

martinstefko
17.04.2016

Kdybyste si měli z druhé série Ultimátního komiksového kompletu vybrat nějaký starší komiks, který je skutečně dobrý a který by vás mohl bavit i po téměř 50 letech, tak za mě je to rozhodně komiks Ultimátní komiksový komplet 92: Nick Fury - Agent S.H.I.E.L.D.u část první.

Doporučujeme

V jako Vendeta
V jako Vendeta
Sága
Sága
Kniha hřbitova
Kniha hřbitova

Autoři knihy

Stan Lee
americká, 1922 - 2018
Jack Kirby
americká, 1917 - 1994
Jim Steranko
americká, 1938

Kniha Nick Fury: Agent S.H.I.E.L.D.u, část 1. je v

Přečtených26x
Knihotéce24x
Chystám se číst7x
Chci si koupit5x