Návrat

Návrat https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/7272/bmid_navrat-yTF-7272.jpg 4 164 26

Amazing Spider-Man série

Ultimátní komiksový komplet série

21. díl

Morlun. Prastarý tvor, který se živý superhrdiny, se zaměřil na našeho Petera Parkera. Spider-man ještě nikdy nebojoval proti nikomu tak silnému, tak nelítostnému, tak nezastavitelnému. Morlun jde za svým cílem a je mu jedno jak ho dosáhne...

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew , Netopejr

Coming Home , 2001

Kapis
18.11.2015 4 z 5

Tak jsem to konečně v sobotu koupil v glóbusu, v trafikách, kde jsem byl, to neměli. No tak alespoň někde se to sehnat dá. Jak si vzpomenu jak jsem jezdil a sháněl to marně před vánocema a nikde nic..... Mám to samosebou v 1.vydání od Crwe, ale nekoupit to za 49Kč by byl zločin, má to lepší papír, pestřejší barvy, pevnou vazbu, trochu bonusů, ale jo, co by ne. Další díl za 99 beru taky, pak uvidím. Vrazit do toho během dvou let skoro 12 litrů.....no a je otázkou jestli to komplet vůbec vyjde, že ánóóó.... ale pokud nebudu brát všechno, tak aspoň některé vybrané kousky.
Panini je výrobce především takových těch sběratelských sešitů, do kterých se za těžké love dokupují nové samolepky, taky jsem tím byl v dětském životě párkrát stižen a podobné finty využívají i tady - číslovaní booků, které dají dohromady obrázek....fíhááá, to musím mít komplet!!! No takže opravdu uvidíme, 2 kila za komiks v pevné vazbě není tak strašné...

....a teď bych ještě požádal někoho více znalého aukra, ať mi tady vytáhne za kolik to někteří jedinci byli schopni koupit v té testovací sérii, když už to bylo "beznadějně vyprodáno" jako "rarita." To by mě fakt zajímalo.....nebo si tu někdo zapláče i přímo osobně;-)?

hroubek
06.11.2015 5 z 5

Pecka. Jeden velký souboj, ve kterém si Peter/Spider-man sáhne na dno svých vlastních sil a popřemýšlí o svých schopnostech v mytologickém měřítku. Straczynski představuje Spider-mana, tak jak ho mám nejradši, jako bojovníka, který neustoupí ani tváří tvář čiré smrti, ale vždy se snaží zachránit všechny okolo, i kdyby měl zemřít. Tady v tomto příběhu jsou důležité myšlenkové pochody, které se Peterovi honí hlavou zvláště ve chvílích, kdy ví že nejspíše zemře. Na scéně je také tajemný Ezekiel a Morlun, kteří příběhu dodávají něco nového a doslova mytologického.

hroubek
02.05.2015 5 z 5

Pecka. Jeden velký souboj, ve kterém si Peter/Spider-man sáhne na dno svých vlastních sil a popřemýšlí o svých schopnostech v mytologickém měřítku. Straczynski představuje Spider-mana, tak jak ho mám nejradši, jako bojovníka, který neustoupí ani tváří tvář čiré smrti, ale vždy se snaží zachránit všechny okolo, i kdyby měl zemřít. Tady v tomto příběhu jsou důležité myšlenkové pochody, které se Peterovi honí hlavou zvláště ve chvílích, kdy ví že nejspíše zemře. Na scéně je tajemný Ezekiel a Morlun, kteří příběhu dodávají něco nového.

Kapis
25.11.2013 4 z 5

(napsáno 09.01.2006) Není to zlé, Spideyho od Semicu jsem žral, teď už jsem se musel legendama "prokousávat", ale konečně to není jen pro děcka a není to tak naivní. Dal bych i víc, ale srovnání s mým hodnocením ostatních comicsů vymezuje přesně tolik, kolik jsem dal, navíc mi to přišlo dost nevědecké ten dojeb toho borce. Ale na druhou stranu, jsem to četl jak jsem se rozcházel s holkou, možná bych to měl přečíst v dnešních "světlých" dnech a líbilo by se mi to víc, no nicméně 75 % je slušných.

tyzik.cejka
07.05.2013

Nechápu jak to někdo může vymyslet takovou hlupárnu

swamp
14.02.2013 5 z 5

/Ultimátní komiksový komplet #21/ Mé první setkání se Spider-manem na stránkách knihy (a ne v TV či kině) proběhlo nad má očekávání. Ironický a vtipný Peter Parker se utkává s Morlunem a je to docela jízda. Škoda jen, že je to taková jednohubka - asi se poohlédnu po něčem dalším. :)