Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela, část 2.

Captain Marvel byl znovuzrozen! Získal kosmické vědomí, díky kterému je naladěn na veškerý život. Nyní musí najít způsob, jak porazit šíleného titána Thanose, než mu padne za oběť celý vesmír. Mnoho let po této osudové bitvě musí Captain Marvel čelit vlastní smrtelnosti a svést zápas s konečným stadiem smrtící nemoci. Staňte se svědky odvážného boje kreeského hrdiny a připojte se k výkvětu marvelovského vesmíru, který se s ním přišel náležitě rozloučit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292066/captain-marvel-zivot-a-smrt-captain-1vg-292066.jpg 4.223

Ultimátní komiksový komplet 109.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Hachette

The Life and Death of Captain Marvel, Part 2

Kniha Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela, část 2.

TimeLord
27.08.2018

Zo začiatku je to priame pokračovanie prvej časti, okrem čísel Marvela tam máme aj číslo Avengers. Ku konci to bolo lepšie a lepšie, aj ako sa Marvel postavil Thanosovi. Záverečný zošit, kde už po siedmych rokoch Captain Marvel umiera je najlepší, dokáže aj dojať. Čistých 100%

hroubek
13.06.2016

Komentář se týká obou částí. Captain Marvel byl pro mě ze začátku velkou záhadou. Dost jsem se bál, aby komiks nebyl plný dialogů, které by neustále popisovaly co vidíme na panelech. O to větší pro mě bylo překvapení, jak moc komiks šlape(hlavně závěr je výborný, souboj s Thanosem se také povedl). Komiks má velký spád, a některé kapitoly se čtou moc dobře. Akce je dobrá, hrdinové zajímavé, a jako neznalec marvelova světa jsem si nepřipadal ochuzen. Trochu mě mrzí, že je Thanos nevýrazný a dost přímočarý a neustále opakuje to samé dokola. Komiksu dost prospívá, že se mění scény a i hrdinové, krom Avengerů se zastaví i pár dalších. Captain Marvel je dobře čtení, a hlavně v závěru si uvědomíte jeho přesah.

martinstefko
17.04.2016

Smrt Captaina Marvela hodně zachraňuje dojem a vy na konci knihu zavřete s tím, že to nakonec bylo dobré a že ty starší komiksy, i když tenhle už z 80. let, vlastně nejsou tak špatné a že se mezi nimi dají najít příběhy, které jsou dobré i po tolika letech. A Smrt Captaina Marvela dobrá je.

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova