Ultimate Spider-Man: Venom

Pro všechny, co oplakávali konec série Ultimate Spider-Man, je tu dobrá zpráva! Přichází další díl – tentokrát v knižní podobě! V tomto svazku najdete kompletní příběh zrození jednoho z nejpopulárnějších marvelovských záporáků, legendárního Venoma! Jenže tohle je Ultimate vesmír, takže nepočítejte, že by bylo všechno tak, jak jste zvyklí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288871/ultimate-spider-man-venom-bSO-288871.jpg 3.221

Ultimate Spider-Man a spol. (19.)

Komiksy
Vydáno:, Crew

fvalek

Nechci říct, že mě k tomuto komiksu dovedl film Venom, Spider-mana samozřejmě znám dlouho, ale ano, Venom mě skutečně nakopl k tomu koupit si Venoma. A musím říct, že to bylo vcelku zklamání. Kresba byla jednodušší, ničím neokouzlila, ale stěžovat si na ni taky nemůžu. Naopak děj je hlavní kámen úrazu. Velmi málo akce a spousta postranního povídání. To je samozřejmě má chyba, nemám celou sérii a nečtu postupně, takže jsem jaksi mimo, nicméně i ten samotný zrod Venoma byla hrozná nuda a ničím neoslnil. Kniha Venom tak nejenže nevysvětlila vznik a původ Venoma (jako toho slizu), ale prakticky ho ani nějak výrazně nepředvedla (toho lidského). Takže tenhle Venomův počátek je podle mě prostě hrozně povrchní a určitě šel osvětlit i mnohem lépe. :/

MinaHawke

Kresba nebyla špatná, ani příběh. Bylo zajímavé vidět zrod Venoma.

Covenant

Tuctovej příběh se zápletkou, pro děti předškolního věku. Kresba se mi občas líbila, ale Parker vypadal, jak z Disneyovek...no, jako ten kluk z gumídků. Prostě jsem jednou šáhl vedle s nadějí, že když už jednou zkusit Spider-mana, tak s tim cool Venomem. Asi prostě nejsem cílovka, protože výsledek stál opravdu za h&#n@!

martinstefko
22.03.2016

Bendis s takovou peckou prostě nepřišel. Hodně zachraňuje Mark Bagley, který už mi ke Spideymu tak nějak přirostl a Venom je v jeho provedení parádní, hlavně když se nasere. Ale tohle prostě není příběh, který by byl výjimečný. Je to dobrý příběh, ale na to, aby byl ultimátní, to přece jen není dost dobré. Takže nakonec jen průměr.