Ultimate Spider-Man a spol. 13

Ultimate Spider-Man a spol. 13 https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210233/bmid_ultimate-spider-man-a-spol-13-210233.jpg 4 16 2

Ultimate Spider-man série

< 13. díl

Ultimate Spider-Man a spol. série

13. díl

Ultimate Spider-Man: Návrat Goblina (2. a 3. díl ze 6) Green Goblin drží Spider-Mana pevně pod krkem. Zná jeho totožnost, ví, kde bydlí, a může z Parkerových blízkých kdykoliv udělat sekanou. A nikdo s tím nic nezmůže. V téhle chvíli jsou Parkerovi všechny pavoučí schopnosti úplně na nic. Ultimate X-Men: Světové turné (3. a 4. díl ze 4) X-Meni vyrazili po světě s profesorem Xavierem, aby mu pomohli propagovat jeho novou knihu. Jenže místo poklidné dovolené jsou zase uprostřed boje na život a na smrt... navíc s člověkem, který je, zdá se, všemocný. První setkání nedopadlo zrovna nejlépe – a druhé bude jejich poslední.... celý text

Delphín
20.12.2020 5 z 5

Spider-Mana jsem si opět užil, bylo to dost fajn počtení. Vrací se Goblin, který má Spideyho totálně v hrsti a zároveň je prakticky nedotknutelný. Jsem opravdu zvědavý, jak se tento příběh bude dál odvíjet. I kreslíř už dostal Spider-Mana do ruky. Jen by se měl vykašlat na nějaké monstrózní panely a držet se klasiky, do které se v průběhu série dostal.
X-meni mají za sebou vcelku povedený příběh. Tato série se poslední čísla dost zlepšila, bohužel je třeba uznat, že M. Millar v životní formě to opravdu není.

jh666
26.06.2014 5 z 5

Ultimate Universe prostě válí. Goblin už i mluví a ani SHIELD na něj nemůže. X-men zase válí v akci, i když ji sráží naprosto příšerná kresba.

Autoři knihy

Mark Millar