Uloupená láska

Hlavní hrdinkou je krásná Delora. Fregatní kapitán Conrad Horn je čerstvým vítězem v několika námořních bitvách svedených s Napoleonovým válečným loďstvem. V Londýně má převzít novou moderní loď a odplout s ní do Středomoří. Musí zamezit americkým korzárům, aby bránili britským lodím v plavbě a dovézt do Antiguy nevěstu tamějšímu guvernérovi. Conrad zjistí, že krásná Delora je sestrou jeho vzdáleného brarance Denzila, který je proslulý ničema. Ten chce provdat sestru za zhýralého starce, aby se dostal k jejímu věnu.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30787/uloupena-laska-30787.jpg 3.85

Love at the Helm (1980)

Vydáno:, Baronet

MinaHawke
04.05.2017

Kapitán Conrad má na svou loď vzít ženu a dopravit ji do Antiguy. Rezolutně odmítá, ještě když zjistí, že ona žena je jeho sestřenka, tedy sestra jeho vzdáleného bratrance, kterého nenávidí. Ale nemá na výběr a musí poslechnout a vzít ji na loď. Jaké je však jeho překvapení, když Deloru pozná, vůbec totiž není jako její bratr, právě naopak. Když se lépe poznají, oba k sobě začínají pociťovat náklonnost, jenže Delora se má v Antiguy vdát.
Příběh se mi líbil a také popisování plavby.

Barbara Cartland

Barbara Cartland