Znamení temného boha

Proroctví předpovídající návrat doby temnoty se podle všeho naplňuje. Hrozí tak, že kontinent Ulldart ovládne zlo. Mladému panovníkovi Lodrikovi se stává moc, které nabyl, osudnou. Pod vlivem zrádných přátel a intrikánských rádců se změnil v nevypočitatelného válečného štváče. Jeho opravdoví přátelé a společníci jsou pronásledováni a ocitají se v ohrožení života. Nevzdávají se však a rovněž v zatím ještě svobodných zemích se stále víc šíří odpor vůči démonickým silám.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/79_/79550/znameni-temneho-boha-79550.jpg 4.467

Ulldart - Doba temnoty 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Das Zeichen des dunklen Gottes, 2009

Kniha Znamení temného boha

Agrim

Super čtení.

Svářeč
02.01.2018

Co říct? Celý příběh je již v plném proudu, zlo se již za nikoho neschovává a od intrik přechází k činům. K samotné knize mám jen jedinou výtku - závěrečná "bitva" (ani se to tak nedá nazvat) je neuvěřitelně odfláknutá. Já vím, ta lest je relativně mazaná, ale stejně bych radši něco epičtějšího. Další výtku mám k celé sérii - šest dílu mi přijde zbytečně moc. Ten příběh není zas tak složitý a mám pocit, že čtyři by byli tak akorát. Vážně se docela bojím, že další díly budou docela o ničem... Nicméně se na ně těším, Ulldart sice nenabízí kdovíjak originální počtení, pro fanoušky žánru je to ale povinnost.

PeťkaW.
28.03.2017

Třetí díl se konečně trochu "rozjel" a nabral rychlejší tempo. Je v něm o něco víc akce a dokonce sem tam nějaké překvapení, což je rozhodně vítané plus. Těšila jsem se na každý úsek s Fiorellem a Perdórem, kteří byli v té záplavě politiky vždycky úžasným oživením. Bohužel ani tyto klady nic nemění na tom, že se Heitz u psaní křečovitě držel vytyčené představy a rysů předchozích dvou dílů. I tak ale jde o kvalitní čtení, u kterého rychle utíká čas :)

lanusinka
02.12.2013

Slabší než předchozí díly, Lodrik mě svým nelogickým chováním rozčiloval, ale stejně jsem zvědavá na další pokračování příběhu...

Daecius
09.05.2013

Znamení temného boha mi připadá slabší než předchozí dva díly. Ději by chvílemi slušela větší dynamika.

Dašička
09.02.2012

Třetí díl stejně dobře čtivý a zajímavy jako předchozí dva díly. Jen mi jako dost vytočil ten konec. Doufám, že se spisovatel sebere a napíše minimálně ještě jeden díl:( Tohle mě jako fakt točí, když se osudy lidí a nestvůr neuzavřou do konce:))))

Pernak
22.01.2012

Doba temnoty je na spadnutí. A rok 444 se blíží. Kniha je plná intriků. Kdy zlo nabírá na síle a postupně ovládá celý Ulldart. Otázkou ale nadále zůstává kdo Tzulanovy přívržence zastaví. Zřejmě se to dovíme až v dalším pokračování. Nicméně jsem se u této knihy nenudil a doporučuji ji všem milovníkům temné fantasy.

Poslední strážce
Hon na čarodějnice

Markus Heitz
německá, 1971

všech 27 knih autora

Kniha Znamení temného boha je v