Ulice vaří s vámi

Ulice vaří s vámi https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231498/bmid_ulice-vari-s-nami-231498.jpg 3 7 2

Už desátým rokem je Ulice nedílnou součástí podvečerů mnoha domácností. Nahlédněte společně s velkou seriálovou kuchařkou do kuchyní známých hrdinů, kteří vám prozradí recepty na svá neoblíbenější jídla. Máte chuť vyzkoušet něco z české klasiky podle Hejlových a jako dezert upéct třeba některou ze sladkých dobrot z pekařství Vilmy Nyklové? Nebo chcete konečně ochutnat některou z proslulých specialit z hospody U Henryho? Pak je tato kniha určena právě vám!... celý text

jprst
26.06.2019

Názorný příklad, jak se dá uplést z "trusu" bič, aneb co vše se dá napsat, vydat a hlavně prodat.

JanaDor
01.12.2014 4 z 5

Kuchařky mám moc ráda. Pro mě je to kniha, kterou mohu otevřít i zavřít kdykoli, podle nálady či potřeby inspirace. Tato je specifická v tom, že je z části určena milovníkům seriálu Ulice. Dělí se jakoby na deset částí. Každá část je věnována jedné z hlavních postav Ulice. Takže tu máme např. kapitolu Z pekárny Vilmy Nyklové. Už podle postavy, která vlastní pekařství tuším, že to budou recepty na sladké dobroty. Ke každému receptu se váže fotografie nejen výsledného produktu, ale i fota postav, které tuto kapitolu jménem provází. Dozvíme se suroviny, postup, celkovou dobu přípravy a kolik kusů buchet z tohoto množství asi budeme mít. Malý odstaveček je věnován i té osobě, kde nám představí proč toto konkrétní jídlo má ráda. Další nápadité názvy kapitol skrývají jídla, jež zvládne uvařit, každý průměrný kuchař amatér. Kniha je zpracována dobře a kvalitně.

Kniha Ulice vaří s vámi je v