Ukradený prsten

Ukradený prsten https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350309/bmid_ukradeny-prsten-ucv-350309.jpg 4 12 6

Frantík Lebeda série

Frantík Lebeda je na svůj věk menší a drobnější, ale hlavu má plnou snů a nápadů. Však už o prázdninách vyřešil případ ztracené vzácné cukřenky tety Emilky. A zdá se, že ani na podzim nebude Frantík zahálet. Stal se totiž nechtěným svědkem přepadení starožitnictví, a to nemůže nechat jen tak! Po horké stopě se nepustí sám, má dva osvědčené pomocníky Matěje a Zdíšu. A jednoho nového – vlčáčka Kazana. Kamarádi, tak vzhůru do pátrání! Volné pokračování knížky Ukradená cukřenka.... celý text

Aknel26
07.09.2022 5 z 5

Frantíkovo druhé pátrání bylo napínavější než to první cukřenkové. Děti si při něm "čuchly" i ke skutečné kriminalistické práci, a přestože jim trochu pomohla i náhoda, hodně toho vyřešily správnou dedukcí.

anitram17
31.07.2020

Prima čtení s dětským napětím

š.m.i.k
13.11.2019 5 z 5

Už "Cukřenka" u nás měla úspěch a ani "Prsten" nezklamal, pro děti to správné dobrodrůžo.

broskev28
29.01.2019 4 z 5

Vikyš píše, že cukřenka byla lepší - každý čtenář může mít svůj názor. Seznámení s "loupežníkem" bylo sice fajn, ale tehdy ještě byli jen tříčlenná detektivní skupina, kdežto teď k nim přibylo štěně Kazan, které tady taky má svou roli, dokonce nezastupitelnou! To by se dětem určitě mohlo líbit, a hlavně i dobře číst . . .

jasmína
01.08.2018 5 z 5

Nám se s dcerkou kniha moc líbila. Sice jsme nečetli Ukradenou cukřenku, ale aspoň máme další tip k četbě s Frantíkem.

Vikyš
12.05.2018 3 z 5

Kniha se mi moc nelíbila
Cukřenka byla lepší