Ukradený polibek

Ukradený polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427705/bmid_ukradeny-polibek-kTy-427705.jpg 4 829 172

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Kiss Thief , 2019

Blueberry.hd
15.01.2021 3 z 5

No.. na knížku jsem se velmi těšila, ale chybělo jí to "něco" co by ji zařadilo do mnou oblíbených knih, nedokázala mě vtáhnout, škoda...
Avšak, knížka se četla svižně :)

adela_02
13.01.2021 5 z 5

Do knihy se mi vůbec nechtělo. Nakonec jsem neměla co do ruky a popadla jsem ji. Rozhodně jsem měla dřív! příběh mě úplně pohltil a nemůžu nic jiného než doporučit! Pár věcí mi tam sice vadilo, ale komu někdy ne, že? :)

petraLI
03.01.2021 5 z 5

Franceska je opravdu naivní dívka, ale i tak jsem si knihu docela užila.

JanuldaN
02.01.2021 4 z 5

Po sérii Hříšnici jsem se pustila i do tohoto samostatného románu. A chybu jsem neudělala! Autorka evidentně ráda píše o lásce ke komplikovaným mužům. Kniha byla dobře napsaná, oddechová, milá a čtivá - přečetla jsem ji za necelé dva dny. Jediné s čím jsem měla větší problém, bylo časové zasazení příběhu. Vím, že tam bylo několikrát řečeno, že se příběh odehrává v 21. století, ale na několika místech jsem tomu prostě nevěřila. Celá zápletka s mafii pak byla za mne tak trochu "na hraně". Tudíž ubírám jednu hvězdu. Jinak ústřední pár jsem si zamilovala, moc jsem jim přála šťastný konec.

Gabriela143
01.01.2021 5 z 5

Kniha sa číta sama. Pútavý príbeh, zaujímavé prostredie.

Monika848
05.12.2020 4 z 5

Tato kniha mě naprosto oslovila už od úplného začátku. Miluju tvorby L. J. Shenové a touto knihou mě nadchnula. Za co musím odebrat hvězdičku by byl fakt, že 3/4 knihy bylo hlavně o rozhodování Francescy, hl. hrdinky, o tom, koho opravdu miluje. Přišlo mi, že se v knize příliš ani nestalo, ale i tak to bylo skvělé počtení.

Acnaj
29.11.2020 3 z 5

No, dobře napsaná kniha, ale ten příběh mě nezaujal. Chvilka má to bylo jak psané porno s příběhem...

hrabalikoval
06.11.2020 4 z 5

K této knížce jsem se dostala tak trochu omylem. A dlouho jsem jí měla jenom na poličce než jsem k ní odhodlala. Bála jsem se, že se na knížce zaseknu a nebudu schopná ji dočíst. Opak byl, ale pravdou. Knihu jsem přečetla asi za dva večery, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout. Autorka psala hezky plynule a záživně. Musím říct, že jsem knihu zhltla a asi né naposledy. Bavila mě zápletka a celkově i styl jaký kniha byla napsaná. Jsem moc ráda, že jsem si knihu nakonec přečetla.

Kristy.Seb
02.11.2020 4 z 5

Úspěch je uspokojivější, když cestou k němu překonáváš překážky.
Jsou dvě věci, za které by měli být lidé bez ptaní vděční - za lásku a za záchranu.
Život je moc krátký na to, abychom předstírali, že si nejsme navzájem u prdele.
Svět je nespravedlivý. Necení si dobrá, slušnosti ani morálky. Odmění jenom talentované, odhodlané a vychytralé.

Začátek mě knihy mě nebavilo, stále jsem se nemohla dostat do děje. Nakonec mě to zcela vtáhlo a některé části příběhů mě až překvapili.

ivetapl
30.10.2020 5 z 5

Snad u žádné knihy jsem nebyla tak vynervovaná, naštvaná, podrážděná... Nechtěla jsem nikomu dát jednu pěstí aby se vzpamatoval.. Ale taky jsem četla se zatajeným dechem a nemohla jsem přestat číst. Tolik pocitů u jedné knihy.. Uf. Ale stálo to za to, krásný příběh. Čtivé. Super zápletka. Autorka prostě umí psát!!

BlankaHill
23.10.2020 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a co musím vyzdvihnout je, že umí vytvořit sakra dobré "bad boye".

Wolfe představuje záporáka, který se nezastaví před ničím. Je bezcitný, krutý, nebezpečný. Jeho cílem je jedno - pomsta a udělá pro ní všechno, i kdyby měl kvůli tomu zničit život někomu nevinnému.

Naopak Francesca je jeho protipólem. Pluje si na růžovém obláčku s životem přesně nalajnovaným. Dávno ví, koho si vezme, že budou mít kupu dětí a všechno bude skvělé. Změna nastává, když jí do života vtrhne jako uragán Wolfe a všechny její sny a ideály roztříští na malé kousíčky a do těch ještě kopne. Může vůbec takového člověka začít milovat?

Kniha byla neuvěřitelně čtivá a napínavá. Na prostředí mafie jsem se moc těšila, ale tady to nebylo to pravé ořechové. Každopádně úplně zklamaná jsem taky nebyla. Celkově mohu knihu vřele doporučit. Je nabitá emocemi a vášní. Moc se mi líbila

Barbara182
11.10.2020 2 z 5

Na knihu jsem se nechala nalákat překrásnou obálkou, hlavní hrdinové ale nebyli úplně podle mého gusta a měla jsem problém je autorce uvěřit. Francesca byla na devatenáctiletou dceru mafiána hrozně naivní a Wolfe pro změnu zbytečně vulgární a agresivní. U odpočinkových romancí tohohle typu mám radši, když se k sobě hlavní hrdinové nechovají vyloženě hnusně a neubližují si jak fyzicky, tak emocionálně. Škoda, podle anotace kniha nevypadala úplně špatně.

ovecka535
18.09.2020 5 z 5

Kniha se četla úplně sama,hezký příběh, takové odpočinkové čtení.

Kameika
16.09.2020 5 z 5

Přečteno na jeden zátah:)) pro mě docela silný příběh takže ukápla občas slzička a jelikož se mi líbí styl psaní této autorky, snažím se od ní číst všechny knihy které vyjdou v češtině nebo slovenštině.

happy19
15.09.2020 4 z 5

Velice slibný začátek...ale na plný počet ☆to necítím...
Téma mafie tu jede na vedlejší koleji,ale její "jednání" mi nesedí do tohoto příběhu...
V rámci žánru ale fajnové počtení,-)

Mišule_11
09.09.2020 4 z 5

Bylo to poprvé, kdy jsem se setkala v příběhu s mafií a musím říct, že jsem čekala, že to bude díky ní více akčnější a dojde, snad i na smrt, ale nakonec se tak nestalo :D Rozhodně se musí nechat to, že knížka je hodně čtivá, stránky ubíhají a i přes začátek, kdy jsem se bála, že to nebude ono, to nakonec dopadlo dobře :)
Pár výhrad bych ještě měla (např. k oběma hlavním hrdinům), ale víc než průměr to pro mě určitě bylo a nakonec se mi i líbila! :)

Toledo
06.09.2020 5 z 5

Tanto román měl podle mého názoru vše, co si přeji aby tyto knihy měli. Sympatické postavy, trochu dramatu, žárlivost, lásku a happyend. Za mne 5*

Slezkairis
26.08.2020 5 z 5

To byla tak pěkná kniha! Ta vám krásně vymyje mozek :-) Zřejmě proto jsem si knihu koupila, protože někdy si ráda přečtu něco, u čeho si člověk opravdu odpočine. A pak.... co si budeme....drsňák s ocelově šedýma očima, který pomalinku polehounku dobývá křehké srdce pubertální dívky... to vždycky zaručeně funguje na 105%. :-)))

Kubikuli
13.08.2020 5 z 5

Tak tahle knížka byla celkem podle mého gusta. V této kategorii bych ji zhodnotila jako jednu z povedených pohádek. Hodně čtivě napsané, strhující, samozřejmě se šťastným koncem... o tom, jak reálné nebo nereálné byly některé "věci" nemá cenu spekulovat. Na kvalitě to knížce neubralo. Na závěr jsem čekala díky předchozím komentářům asi cokoliv , ale mile mě to překvapilo. Nemyslím, že by byl zas nějak extra přeslazený. Sednul tomu jako poklička na hrnec :)

martina5069
13.08.2020 4 z 5

Moje první kniha od téhle autorky a určitě nebude poslední,líbil se mi styl psaní i příběh jako takový. Sympatičtí hlavní hrdinové i když mezi nimi šlo většinou o neshody a žárlivost nebo spíš nedůvěru. Taky je to moje první kniha ve které šlo o mafii a hlavní hrdina byl senátor. Občas mi to připomínalo historické romány. Ve knize je hodně bolesti ale také odpuštění, překvapivá odhalení a se šťastným koncem. Je to taková ta kniha kterou otevřete a při dobré náladě ji chce číst dál a dál potože nutně potřebujete vědět jak to dopadne. Doporučuji pro tyhle letní dny, k vodě super.

láska erotika romantika

L. J. Shen