Ukradený poklad

Ukradený poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411466/bmid_ukradeny-poklad-5ph-411466.jpg 4 11 4

Julie se nemůže dočkat, až se s tátou začtou do nové knížky o pirátech. Když se pak v jejím pokojíčku objeví pirátská truhla se vzácným pokladem, která ale hned druhý den zmizí, vydá se společně s kapitánem pirátů na záchrannou výpravu. Pátrání je zavede až do honosného sídla chamtivého, nevypočitatelného souseda Krysáka. Podaří se jim poklad získat zpět?... celý text

Akvabela
Akvabela
02.10.2023 4 z 5

Začátek prima rozjezd. Pak se trochu zpomalilo tempo a trochu rozvleklo. Nápad moc pěkný. Kniha se dětem líbila.

dagmar7365
dagmar7365
22.02.2021 5 z 5

Výborné! Četli jsme se synem před spaním a moc se nám líbila. Zajímavý příběh, vtipné situace, kapka napětí a dobrodružství. Já velmi oceňuji, že se kniha opravdu moc dobře četla nahlas. Bohužel ne každá dětská kniha je taková. Takže za mě jedno velké ANO!

Zabajzna
Zabajzna
12.09.2020 5 z 5

Moc krásná kniha, krásně napsaná, zábavná.

Sirius
Sirius
29.06.2019 4 z 5

Další (tentokrát třetí) dětská knížka přelouskaná tenhle týden. Tentokrát jsem si políčil na piráty. Ukradený poklad stojí na fajn nápadu, sympatický hrdince, jejím tatínkovi (kterej má účes jak Clark Kent) a jednom dobrosrdečným pirátským kapitánovi. Pavel Valach se vydal cestou ne úplně klasickýho dobrodružnýho příběhu o pirátech a do hlavní role obsadil holku /což ne asi úplně každej vezme/ ale mně se to líbilo a přišlo mi to fajn. A proč by hrdinou takovýho příběhu vždycky musel bejt kluk, že jo? :) Co si ale zaslouží vyzdvihnout jsou fakt parádní ilustrace Tomáše Chluda a jeho komiksový okna. Z mě spokojenost. Další ideální věc na letní čtení s dětmi :)

dobrodružství příběhy pro děti

2019  89%Ukradený poklad