Úkol z počtů

Úkol z počtů https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24045/bmid_ukol-z-poctu-S6n-24045.jpg 3 8 2

Žáci jedné třídy dostali velký úkol - mají založit a samostatně řídit žákovský prodejní stánek. To, co nejprve vypadá jako prima zábava, se však brzy projeví jako složitý úkol. Mnohem složitější než komplikované úkoly z matematiky. Hlavní hrdinové, Ondra a Lucka, musí řešit nejen problémy se zásobováním, ale i s rozdělováním práce i odměn. A když se objeví nařčení z nepoctivosti a dokonce manko, musí se s tím vypořádat všichni, celá třída.Tak se všichni projevují v jiném světle, kamarádi i spolužáci, a všechny dosavadní vztahy procházejí nelehkou zkouškou.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Lidové nakladatelství

Lekcja dzielenia , 1977

KnihomolTerka
14.01.2017 odpad!

Kniha je nezáživná . Nic moc se tam neděje :(

DarkFireflies
24.02.2012 2 z 5

Tuhle knihu jsem kdysi dávno četla a to z jediného důvodu - potřebovala jsem krátkou knihu, na kterou bych si mohla udělat mluvní cvičení.
Sice kniha nepatřila k těm nejlepším, ale svým způsobem ji nemohu ani odsoudit. Příběh Ondřeje, který si své příhody nahrává na magnetofonové pásky mě dokázal (chvílemi) i svým způsobem zaujmout. :)

Autorovy knížky

Janina Wieczerska