Ukaž mi to!

Ukaž mi to! https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103377/bmid_ukaz-mi-to-fBM-103377.jpg 5 27 11

Vynikající osvětová fotografická publikace určená jako pomůcka k sexuální výchově dětí. Ukaž mi to! : Mezinárodní osvětová obrázková kniha pro děti a rodiče s informací o AIDS. Fotogr. a texty k nim Will McBride; úprava pro čes. vyd. Elena Figurová; předml. k čes. vyd. Jiří Raboch; text osvětové části Helga Fleischhauerová-Hardtová.... celý text

Miruneček
včera 5 z 5

Kniha která si na nic nehraje a ukazuje realitu. Pokud to někdo vidí jako špatnou věc, nejspíš sám ty špatnosti produkuje nebo vyhledává. Nehledejte zlo tam kde není.....

judas.1988
22.01.2022 5 z 5

Noooo,jak si tu čtu komenty pod čarou. Tak vidím jediné.Některé dámy si v dětství nehrály na doktora.To je asi tak vše.Jinak my co tuto knihu máme tak ji chráníme jako oko v hlavě,protože za prvé:její hodnota neustále roste a za druhé:byla hold vydaná v době kdy svět byl ještě v pořádku.Pro děti problém nevidím je to psaný stylem:Ty máš něco já mám něco ale kadíme úplně stejně. To je vsuvka pro ty co tu hovoří o pornu.Přátelé,porno to opravdu není. pamatuju si na encyklopedii pohlavního života ve školní knihovně a tam některé fotografie mohli být explicitnější protože byli v barvě,tady je vše černobíle takže je stejně houby vidět.

adevr
07.06.2020 5 z 5

Na této knize je vidět kam se posunula, díky sluníčkářským pokrytcům, doba. To co bylo dříve osvěta, a skvěle, až umělecky udělaná knížka pro děti, je nyní málem pornografie.

Nelmal
17.03.2020 odpad!

V roce 2019 se řešila vhodnost knihy
Co to tam mám?
a při probírání vyřazených knih narazím na tohle porno z roku 1990
Naštěstí si se mnou rodiče tuhle knížku neprohlíželi! Dětem ji ukazovat nebudu, fotky dle mého za hranou. Asi jiná doba.

Makrela Liška
12.11.2018 5 z 5

Kniha mě díky mým rodičům provázela celé dětství, kdy jsem si v ní s oblibou listovala, a jsem moc ráda, že později i mým dětem pomůže nahlédnout na intimitu a vlastní sexualitu bez pocitu studu. Skvělý počin své doby, který neztratil nicna zajímavosti a aktuálnosti ani dnes.

oolinkaa
21.09.2017 5 z 5

prohlížela jsem si ji a četla jako malá. fotky jsou velmi povedené, reálné, a žádné trauma z toho fakt nemám.. už ani nevím, kam se ta kniha doma poděla :/

Eorin
01.07.2017 5 z 5

Pamatuji si knihu předně z dětství, kdy jsme si ji několikrát s mámou prohlížely. Nevím, zda to byla zásluha knihy, nebo máminy komentáře, ale bavilo mě to a bylo to prostě a jednoduše fajn

Sonia005
06.04.2017

Taky jsem ji v dětství viděla a nemám pocit, že by mě nějak sexuálně nebo jakkoli poškodila. Taky asi záleží v jakém věku ji chcete dětem ukázat

Mercatino
23.12.2016 5 z 5

Knížku Ukaž mi to aneb jak být sám sebou jsem přečetl jedním dechem. Při prvním nahlédnutí knihy jsem dostal mírný šok, který potom vystřídal úžas nad tím, že se nemáme za co stydět :) Krásná kniha a fotky? Důkaz dětské přirozenosti. Geniální a nadčasové !!!

tereza5133
10.07.2016 odpad!

Kniha plná dost nevhodných až pedofilních snímků, které bych zařadila do dětské pornografie. Kniha určitě není vhodná pro děti.

Frakira
07.06.2012 5 z 5

úžasná knížka pro rodiče s dětmi (pomocí fotografií znázorňuje rozdíly mezi oběma pohlavími, jak malých tak dospělých, pohlavní styk, porod...)...pamatuji si ji naprosto živě a žádné trauma z těch nahatých fotografií nemám ani já, ani můj bratr - naopak! nám totiž doma nikdo v žádném případě netvrdil, že děti nosí čáp a podobný blbosti :o) škoda že už se neprodává, naštěstí mám jednu doma, a jestli budu mít někdy děti, tak jim to určitě ukážu ;)