Uffizi Florencie

Uffizi Florencie https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75925/uffizi-florencie-75925.jpg 5 9 5

Renike
Renike
18.03.2023 5 z 5

Naprostá fantazie! Jak před, ale i po návštěvě galerie Uffizi ve Florencii. Je to výběr z těch skvostních děl výjimečných umělců Itálie.

MíšaS.
MíšaS.
13.06.2020 5 z 5

Dokonalé.

1amu
1amu
14.05.2020 5 z 5

Kouzelné, magické, skoro neuvěřitelné ! Přesvědčí o tom, že kniha může být pro radost .

Pavelsosna
Pavelsosna
19.08.2018 5 z 5

Super kniha s popisy děl

Margred
Margred
17.06.2014 5 z 5

Pokud jste náročnější turista a nechcete galerii Uffizi ve Florencii projít "jen tak", je tato kniha pro Vás skvělým společníkem. Díky informacím, které nejsou zbytečně rozsáhlé a přehlednému řazení, "vykoukáte" z děl mnohé skryté informace a zajímavosti. Kniha není příliš těžká, ale má krapet větší formát, takže není klasickým průvodcem, nicméně do větší dámské kabelky se bez problémů schová. Neočekávejte shrnutí všech děl v galerii, při její velkosti je to spíše výběr toho nejlepšího. Kniha není určena pro turisty, kteří si chtějí galerii prohlédnout za hodinu, ale je výborná pro náročnější fajnšmekry. V neposlední řadě je ideální pro studenty umění.

P.S. : Pokud se rozhodnete vydat do galerie Uffizi doporučuji rezervaci (za poplatek), anebo ještě lépe si v den návštěvy přivstat. Fronty do galerie jsou nepředstavitelné a lidé se začínají scházet již hodinu před otevřením.

umění galerie

Autorovy knížky