Údolí myšího řevu

Údolí myšího řevu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162748/udoli-mysiho-revu-162748.jpg 4 10 3

Kdo z kluků má rád dobrodružství, život v přírodě, hrdinství a kamarádství, tak ten si ke čtení dobře vybral tuto knížku.

Znedla
21.05.2020 3 z 5

Vyprávění o strastech a radostech malých i velkých chlapců na táboře v Údolí myšího řevu.

Tak trochu jako Foglarovka, i já se vrátila do dob dávno minulých, kdy jsem prožila pár skautských táborů - nejdřív jako dítě a pak jako kuchtička.... :-)

Fontak
25.09.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha. Nemusí se číst od začátku do konce. Každá kapitola je o něčem jiném a navzájem na sebe nenavazují, takže můžete začít číst jakou kapitolu chcete a skončit také jakoukoli kapitolou. 100%

Turlogh
13.10.2018 4 z 5

Povedený skautský román od K. T. Neumanna - Neklana. Kdysi známý skaut a ilustrátor, bohužel po roce 1948 se přiklonil k novému režimu. Kniha je vlastně takovým příběhem z přírody, kde do údolí přijedou tábořit junáci. Spousta příhod ze života hmyzu i zvířat, zajímavě prokreslené charaktery mladých vlčat i starších junáků. Veselé, zábavné příhody, trošku připomínající Jestřábův Tábor smůly. Při četbě se pobavíte, zasmějete a možná i trochu poučíte z jednotlivých junáckých příhod. Lze doporučit.

Autoři knihy

Karel Tomy Neumann
česká, 1888 - 1966
Nina Neumannová (p)
česká, 1897 - 1966

Kniha Údolí myšího řevu je v