Udělám ti ze života peklo

Udělám ti ze života peklo https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400739/bmid_udelam-ti-ze-zivota-peklo-wLb-400739.jpg 4 58 22

Když Carina zjistí, že ji její manžel Jonas podvádí, zhroutí se jí svět. Jistě, vášeň a touha po letech manželství a dvou dětech už nejsou úplně na pořadu dne. Ale že si Jonas se svou milenkou užívá právě to, po čem Corina vždycky tajně toužila, to je moc. Rozhodne se poslat ho do rozvodového pekla. A tu jeho novou hned za ním. Rozjíždí se jedinečné vtipné tažení pomsty, v němž Carina poznává úplně nové stránky sama sebe. Ale najednou stojí Jonas zase přede dveřmi...... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ich schenk dir die Hölle auf Erden , 2017

Evka27
10.04.2024 2 z 5

Bohužel jsem čekala více..

nikca1994
10.08.2023 5 z 5

Skvělá knížka dost jsem se zasmála.Vtipná,zábavná a i intriky tam byli postavy byli super.Budu pokračovat v dalších knížkách.

Dámaskloboukem
28.02.2023 4 z 5

Nebylo to špatné, ale ostatní knihy autorky se mi líbily více. Ten pohádkový závěr není sice ze života, ale celkový dojem mi trosku vylepšil.

ErčaV.
22.07.2022 5 z 5

Opravdu hodně povedená kniha. Děj byl zábavný i když jde o nevěru. Moc mě bavila.

Mrňous1
17.03.2022 5 z 5

Knížka se ke mě dostala úplnou náhodou. Jak už to tak bývá, nic jsem od ní nečekala a pak se dobře bavila. Začátek tomu sice neodpovídal, říkala jsem si, co to má být, to by byl div, kdyby takové ženské ti chlapi neopouštěli, zvlášť nejlepší kamarádku hrdinky.. Ale pak se to utřepalo, děj se rozjel a i zvláštní chování na začátku ke konci dávalo smysl. Takže určitě kniha stojí za přečtení. A hlavně "Kafíčko...":-)))

babystar
21.02.2022 4 z 5

Pěkná pohádka o tom, jak řešit manželskou nevěru. Jen je potřeba počítat s tím, že vybočení ze stereotypů je vzrušující a osvěžující, ale návrat do starých "vyjetých kolejí" je víc než pravděpodobný. Útěchou však může být, že vzpomínky zůstanou... Čtení to bylo příjemné a docela milé bylo i to, jak všichni pili kávu a měnili se k lepšímu.

JancaMia
21.01.2022 5 z 5

Humorna oddechovka co se četla sama , zároveň poučné do života . Těším se na další knížku autorky.

Kerberos
10.12.2021 4 z 5

Příjemné odreagování v předvánočním shonu. Hlavní hrdinka to zvládla skvěle i když realita bývá jiná. Takové trochu upozornění pro nás ženy udržujme se a buďme ve střehu. Pozor na kamarádky ! A ty mladé, atraktívní občas umí i vařit.

Allla9
21.11.2021 5 z 5

Slasti, v tomto případě hlavně strasti rodinného života. Podáno velmi zábavnou formou.

Zuzulinka
16.10.2021 5 z 5

Pecka!! Doporučuji přečíst všem! Trochu mne zklamal závěr knihy. Já bych takto nejednala, ale o tom to asi právě je.

Kudík
18.04.2021 3 z 5

(SPOILER) Od této autorky je to má třetí kniha, která má opět svůj vtip, hlavně při zápisu do fitka a vystoupení dětí v tinker tričkách a košilích, ale ten závěr byl víc než snový a epilog mě vyloženě zklamal. Carina se mi líbila, prostě máma na plný úvazek s fér jednáním, ale to co předváděl Jonas, to bylo nejen hnusné, ale i neodpustitelné. Šetřit na ženě a dětech, ale sám se projevit jako ... , a že byl dřív jiný? Nevím, přišlo mi, jako by autorka původně nevěděla jaký konec zvolí a vybrala si až na "letišti". Škoda, protože varianta, že Carina bude prostě dočasně sama s dětmi a Bingem se mi také zamlouvala víc, než zvolený konec. Zvrat s nejkou mi přišel už úplně mimo. 3,5*.

Tereyciiik
17.01.2021 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší kniha. Vážně moc vtipná, nabyta hláškami a radami, jak na chlapy. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout, jelo to pěkně už os začátku, což jinak v jejich knihách moc není. I hkekosladky konec se dá překousnout, kdyz ho vezmete s nadsázkou. Každopádně se těším na další knihu. Nikdy neurazí a vždy zvedne náladu.

venda99
10.01.2021 3 z 5

Oddechová četba. Čekal jsem, že to bude větší komedie.

jasmína
08.06.2020 2 z 5

Tentokrát velké zklamání, bohužel.

Nymfadora.T.
06.06.2020 3 z 5

První kniha ,kterou jsem od EB četla ( Chci to taky), byla lepší. Tahle mě docela zklamala...začátek dobrý, fandila jsem Carině, ale konec se mi nelíbil...moc přeslazené.

mariva
19.03.2020 4 z 5

Docela zábavná oddechovka, nic náročného, ale pobavila. Příběh sice působil hodně nereálně, zejména závěr, ale kdo má s podobnou situací nebo rozvodem zkušenost, ví, že nic není nemožné.

MirkaProk
30.01.2020 2 z 5

No taková oddychovka, kterou už nechci nikdy číst znovu. Ne, že by byla kniha úplně špatná, ale nějak nenadchla

beruska
06.12.2019 5 z 5

Co všechno se může stát, když si manžel najde jinou... Carina je nejprve v šoku, ale když se trošku otřepe, se situací se potýká vskutku vynalézavě a po svém :)...
Knihy této autorky miluji a jsem moc ráda, že v únoru příštího roku vyjde její novinka :) ...

kudrdlinka
21.08.2019 3 z 5

Je to nenáročná oddychovka, ale čte se hezky, místy je i vtipná. Ale ten konec, no nevím ?!?
Ale hodí se mi do výzvy - má málo komentářů :)

alnahu
24.07.2019 3 z 5

Tentokrát to nebylo ono -tak trochu nereálné.Kniha mě příliš nenadchla.

nevěra humor pro ženy rozvod černý humor pomsta

Ellen Berg
německá, 1969
2015  76%Já ti to opepřím, miláčku
2017  83%Chci to taky!
2018  70%Kvůli tobě i zhubnu
2013  68%Jak ty mně, tak já tobě
2019  73%Udělám ti ze života peklo

Kniha Udělám ti ze života peklo je v