Kubko na prázdninách

Kubko na prázdninách https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473176/bmid_kubko-na-prazdninach-NkL-473176.jpg 5 11 2

blackoutzuzi
06.12.2023 5 z 5

Leporelo s krásnými obrázky (i když krapet složitějšími s vícero detaily než například v prvním díle) a tvrdými stránkami (takže se nic neroztrhne - značka ideál :D), rodiče můžou buď dětem číst příběh slovo od slova, nebo zapojit fantazii a vyprávět ho po svém jen v kontextu s obrázky:) Tu druhou možnost volím já s ohledem na věk Elči. Je to už náš druhý Péťa (ty 2 chybějící musíme brzy doplnit :) ) a Eli oba díly a všechny ty postavy v nich miluje:) Nejvíc samozřejmě "haf" "mau" a "va" :D
Tento 4. díl je ideální knihou pro děti od 3 let a jejich rodiče:) Klidně si ji ale můžou prohlížet a číst i mladší, Eli je toho zářným příkladem.

wiix
25.09.2022 4 z 5

Kubko je synova obsesia. Má ešte asi 5 iných kníh, ktoré miluje, a denne ich už aj sám "číta", ale večer musí ísť aj Kubko. Tento je už naozaj pre väčšie deti. Príbeh, dlhé súvetia a zložitejšie obrázky, veľa tvrdých strán. Ale zase sa pri ňom vôbec nenudí. Tak o rok úplne preňho