Uchovej si svůj sen

Rodinná sága o cestě za velkým snem.
Podmanivý a procítěný příběh, odehrávající se v luxusních sídlech privilegovaných nejvyšších společenských vrstev, je o odhodlání jedné výjimečné ženy uchovat si svůj sen a uskutečnit ho navzdory osudu.
Předchází: Zámožná žena.
Následuje:Být nejlepší

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32445/uchovej-si-svuj-sen-32445.jpg 4.134

Emma Harte (2.)

Hold the dream (1985)

Vydáno:, Alpress

anetinkalan

Trochu slabší než první díl, ale přesto krásné čtení. Knihy od Bradfordové mám moc ráda.

crazyslunicko
20.06.2017

Netušila jsem, že se jedná o druhý díl a proto mi trvalo než jsem se zorientovala v ději. Každopádně se mi kniha líbila, nic podobného jsem zatím nečetla.. O tom jak přemýšlí babička o svých vnoučatek, jak povedou její firmu, kterou vybudovala. O rivalitě mezi příbuznými o majetek, peníze a moc. Tak trochu dallas :)

ovpana
08.02.2015

Stejně dobré a strhující čtení jako první díl.

dasi
18.12.2014

Druhý díl ságy, stejně jako první, by se dal zkrátit na polovinu. Nicméně je to pěkný a poutavý příběh.

Vojslava
25.10.2014

Pokračování ságy už mne tolik nevzalo - řekla bych, že málo budování snu a moc vztahových problémů. Ale nicméně čtení je to příjemné a možná osvětlí některé věci ze třetího dílu...

malen
09.10.2011

Protože jsem zámožnou ženu četla, tak jsem si půjčila i tuto knihu, ale asi bych si ji nekoupila. I když číst se dala.