Učení s pomocí vědomé pozornosti: Zmírněte stres a zvyšte výkon svého mozku pomocí mindfulness technik https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448650/mid_uceni-s-pomoci-bdele-pozornosti-zmi-ASn-448650.jpg 4 2 2

Vzdělávat se s pomocí bdělé pozornosti je neobyčejně praktické při přípravě na naplňující osobní a profesní život. Pomůže nám to zlepšit paměť a porozumění, lépe zvládat stres a mít ve věcech pořádek. Zároveň povzbudí kreativitu a ukáže, jak moudře využívat nejmodernější technologie. Díky tomuto přístupu můžeme být v životě šťastnější a společenštější, a dokonce v nás dokáže probudit zájem o učení. Učení pomocí bdělé pozornosti zároveň vynáší na světlo vědomosti z našeho nitra v podobě moudrosti. Tento přístup podporuje vědomou a otevřenou mysl. Neomezuje se jen na formální vzdělávání, ale zahrnuje i „školu života“. Neznamená zatracení všeobecně zažité představy o učení, jen vychází z jiných předpokladů a dívá se na věci z širší perspektivy.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Alpha book

Mindful Learning: Reduce stress and improve brain performance for effective learning (Mindfulness Book 3) , 2014

RebeccaLynn
11.03.2021 2 z 5

Určitě je to užitečná kniha, ale pro mě příliš mnoho teorie.

Márinka
27.02.2021 5 z 5

Mnoho teorie, kterou bychom měli uvést do praxe.
Doplněno i návody na cvičení. Doporučuji.

paměť, trénink paměti zvládání stresu vnitřní klid, mindfulness trénink mozku bdělá pozornost

Autoři knihy

Richard Chambers
australská
Craig Hassed
australská

Kniha Učení s pomocí vědomé pozornosti: Zmírněte stres a zvyšte výkon svého mozku pomocí mindfulness technik je v