U táborového ohně v údolí Lovce jelenů

U táborového ohně v údolí Lovce jelenů https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223816/bmid_u-taboroveho-ohne-v-udoli-lovce-jel-223816.jpg 4 4 2

Vůdce vypráví skautům u táborového ohně dobrodružné příběhy. Mezi jednotlivými večery se dozvíme pouze na několika řádcích o táborových událostech. Prvních pět příběhů je silně zestručněná Cooperova pentalogie Lovec jelenů, Poslední Mohykán, Stopař, Průkopníci a Prérie. Poslední příběh nese název Mezi piráty.

LukasB.453
23.08.2023 4 z 5

vlastně to vůbec není špatné a s potěšením na tuhle knížku vzpomínám. po vzoru Robinzona je původní nudný a zdlouhavý text o kožené punčoše proškrtán a převyprávěn tak, aby to bylo správné žrádlo pro 10-12 letého kluka, od kterého se ten správný kluk neodtrhne a čte to celou noc s baterkou pod peřinou (ano, Cooper není Defoe a nezastaral tak děsně).

Pavelpi
01.06.2017 4 z 5

Kdysi dávno jako malý kluk jsem tuhle knihu četl,trochu s jiným průvodním příběhem.Nebyli to skauti,ale synovci příslušníka Kanadské jízdní policie,který s nimi tábořil o prázdninách a příběhy,které jim vyprávěl byly úplně stejné.Tak nevím jestli to bylo od stejného autora,ale někdo asi opisoval od někoho.Ale z nostalgie dávám lepší hodnocení,protože kniha není špatná.

dobrodružství

Josef Kalenský
česká, 1860 - 1951
1993  93%Hrách v botě
1940  85%U táborového ohně v údolí Lovce jelenů
1941  80%Pohádka za pohádkou 2
1947  80%Tisíc a jedna noc
1928  0%Lapač divé zvěře (převyprávění)

Kniha U táborového ohně v údolí Lovce jelenů je v