Tyranova hrobka

Tyranova hrobka https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445799/bmid_tyranova-hrobka-kGT-445799.jpg 5 179 28

Apolón má pred sebou ďalšiu ťažkú skúšku! Dokáže zabrániť blížiacej sa katastrofe? Bývalý olympský boh Apolón, zakliaty v tele pubertálneho smrteľníka Lestera Papadopoulosa, má pred sebou ďalšiu ťažkú skúšku! Na tábor rímskych polobohov v sanfranciskom zálive sa chystajú zaútočiť všetkého schopní rímski imperátori. Majú armádu obrov, netvorov a príšer, a vďaka svojim ničivým zbraniam môžu tábor Jupiter vymazať zo zemského povrchu. Navyše si našli mocného spojenca – ani živého, ani mŕtveho, no o to nebezpečnejšieho. Dokáže Apolóni zabrániť blížiacej sa katastrofe?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Tyrant's Tomb , 2019

Nikky__
18.05.2020 5 z 5

Knihy od Ricka jsou vždycky zajímavé.U této knížky jsem se smála i brečela.Doufám že brzy vyjde další díl.Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne.Knihu doporučuji.
(Spoiler:Opravdu jsem nečekala že se Reyna stane lovkyní.)

pilipp
11.05.2020 5 z 5

Knihy Ricka mám ráda a je to pro mě oddechovka a hlavně velká zábava. Napsat knihu jako dialog se čtěnářem a ještě k tomu vtipně je opravdu kumšt. Apollón se mění a už to není stejná postava jako v prvním díle. Stává se více lidským a dochází mu chyby, které udělal jako bůh. Knížku jsem jako vždy přečetla jedním dechem a užila jsem si každé slovo a písmenko. Už se těším na další díl a jsem zvědavá, jak celá série skončí.

JitulHa
07.04.2020 5 z 5

Jak tohle zhodnotit? Rozhodně plným počtem, protože jinak to ani nelze! Další Apollónovo dobrodružství mohu nejvýstižněji shrnout asi takto: co slovo - to perla! To se vážně nedá vydržet, musíte se postřehům hlavního hrdiny, stejně i všem těm neuvěřitelným situacím, prostě neustále smát, až na vás okolí divně civí způsobem, jako kdyby jste právě spadli z nebe, ostatně jako sám Apollón! Autorovy knihy se zkrátka nikdy neomrzí ani nezklamou. Není co dodat - božská záležitost!

Byxy123
03.04.2020 5 z 5

Úplně nejvíc boží. Tady není co vytknout, prostě další skvělý počin. Moc se mi líbí, jak se Apollón vyvinul od první knížky. Jak si uvědomuje své chyby a prostě všechno.
Moje emoce se točily a střídaly kolem smutku, radosti, smíchu, slz, vyděšení a zase smíchu. Trefné poznámky, no prostě nemám jiných slov, než samou chválu.

Adyx-chan
30.03.2020 5 z 5

Jako vždy skvělá kniha, rozhodně mě nemrzí, že jsem si ji koupila. Reyna a Hazel jsou prostě boží, ale ani Frank nebo Lavinia nebyli vůbec špatní. Líbí se mi rozvoj Lestera, od prvního dílu ToA se dost změnil. (Spoiler: Díky bohům za to, že Frank nakonec přežil!)

Ronnie68
27.03.2020 5 z 5

Další opravdu skvěle napsané pokračování, které jsem měla přečtené téměř jedním dechem ... zatím (teda za mě) to byl nejlepší díl z této série.... děj byl skvěle situován do Tábora Jupiter ... jen u začátku jsem měla slzy na krajíčku ohledně Jasona .... ale jinak opravdu parádní díl ...

Medasek
15.03.2020 5 z 5

Miluji knihy tohoto autora. Má to vtip a jistou nezaměnitelnou eleganci.

ElikaS
13.03.2020 5 z 5

Riordan opět nezklamal. Knížku jsem si užila a přečetla ji v podstatě na jeden zátah. Misty byla vtipna, místy dojemná (např. rozloučení s Jasonem). Obecně mam radši řecké polobohy než římské, ale knížku jsem si moc uzila a teď uz se nemuzu dockat posledniho dílů a doufám, ze se v něm zase potkáme s Percym a Anabeth.