Jedlá soda

Jedlá soda https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426616/bmid_jedla-soda-YxM-426616.jpg 5 10 5

Jedlá soda: Prostředek téměř na vše: více než 250 způsobů využití tohoto ekologického zázraku v domácnosti, kuchyni, koupelně a na zahradě. Jedlá soda – ačkoliv tento nenápadný bílý prášek koupíte téměř v každém supermarketu, jeho podivuhodné schopnosti zná jen málokdo. Naši prarodiče sodu ještě běžně používali, později však upadl tento „zázračný prostředek“ do zapomnění, protože jej stále více vytlačovaly nejrůznější výrobky v lákavých obalech. Přitom to jde téměř vždy mnohem levněji, zdravěji a ekologičtěji – s jedlou sodou! Jako bezpečná a udržitelná alternativa a zároveň univerzální domácí prostředek nahradí jedlá soda mnoho dalších výrobků v domácnosti, kuchyni, koupelně, při praní i na zahradě. Navíc je oproti nim téměř zadarmo, skvěle funguje a nezanechává za sebou žádné látky škodlivé pro životní prostředí. To je hodně dobrých důvodů, proč by jedlá soda neměla chybět v žádné domácnosti. Jedlá soda je: prospěšná pro zdraví: Díky jedlé sodě se můžete ve své domácnosti zbavit mnoha pochybných látek v deodorantech, mycích prostředcích, vlasové kosmetice a spol. a nahradit je neškodnými, ale stejně účinnými alternativami. prospěšná pro životní prostředí: Domácí alternativy s jedlou sodou nešetří jen ohromné množství obalového odpadu a chemie, ale jsou také zcela neškodné pro životní prostředí. prospěšná pro vaši peněženku: Zapomeňte na drahé speciální výrobky na každý problém, díky mnohem levnější jedlé sodě bude většina z nich zbytečná. prospěšná pro vás osobně: Výroba domácích pomocníků přináší radost, podporuje kreativitu, posiluje sebevědomí, a navíc díky ní budete o něco nezávislejší. Tým smarticular.net... celý text

Literatura naučná Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Kazda

Das Natron - Handbuch , 2018

efka.saf
13.04.2022 5 z 5

Výborné! Bohužel toto je jedna z knih, na kterou se kvůli předešlému titulu nedostalo tolik času, kolik si zaslouží, nicméně i tak jsem získala celou řadu zajímavých a nevšedních tipů. Je přehledně členěná a "recepty" jsou povětšinou krátké a velmi praktické. Uvažuji o její koupi, protože tahle kniha se u mě doma určitě neztratí.

maminkoutek
06.08.2020

V knize najdete více než 250 tipů, jak využit jedlou sodu v kuchyni, koupelně, při úklidu nebo na zahradě. Nápady jsou jednoduché a rychle proveditelné, což se mi moc líbí.

josska
03.08.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah,zajímavá, jsem překvapená,co vše soda vyčistí,zapsala jsem si poznámky,,

veronika0382
03.03.2020 5 z 5

Výborný rádce, kde najdete více než 250 způsobů využití tohoto ekologického zázraku v domácnosti, kuchyni, koupelně i na zahradě. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

mariva
14.01.2020 5 z 5

Skvělé rady, člověk ani netuší, na co všechno se jedlá soda hodí.