Tygrova stezka

Druhá kniha Tygří ságy. Víra. Důvěra. Touha. Jak daleko byste zašli, abyste zachránili svou jedinou lásku? Kelseyino poslední léto bylo šílené. Tak šílené, že by tomu nikdo nevěřil. Vedle toho, že musela bojovat s hordou zákeřných opic a putovat indickou džunglí, se zamilovala do Rena, tři sta let starého prince. Nové nebezpečí teď Kelsey přinutí, aby se vydala za dalším indickým dobrodružstvím s Renovým bratrem, záporákem Kishanem a nepravděpodobná dvojice si začne klást otázky ohledně svého skutečného osudu. A Renův život visí na vlásku stejně jako pravda v Kelseyině srdci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136324/tygrova-stezka-wy2-136324.jpg 4.5339

Tygří sága (2.)

Tiger´s Quest (2011)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo
Počet stran:480
Překlad:Karolina Medková
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7447-175-9

Kniha Tygrova stezka

juni

Pokračování Rena a Kelsey mě překvapilo a samozřejmě zase ten konec. Zapojení Kišana do příběhu mě překvapil a ze začátku se mi ani nelíbil, ale pak mi přišla kniha díky tomu zajímavější.

verulik196
24.09.2018

Pokračování série je zdařilé, už se těším na další díl!

andrejci
16.01.2018

První díl se mi líbil teda víc. Přišel mi více akční. U tohoto dílu se mi líbilo jak se Kišan choval ke Kelsy. Choval se mile a začíná mi povahově byt blíž než Ren.

Ailee
14.01.2018

Jediné, co mi u této knihy trochu kazí potěšení je fakt, že obšírné detailní popisy děj zbytečně moc natahují. Ano, jsou krásné, ale někdy by neuškodilo, aby jich bylo méně. Zvlášť v "akčních" částech knihy. Tam se pak ztrácí to napětí. Konec mě rozesmutnil, ale nebylo to napsané tak, aby mě to rozplakalo. Rozhodně se však nemůže knize odepřít brilantní nápad a originalita. :-)

nikiem
04.12.2017

No teda tenhle díl mě absolutně dostal. Doufám, že se vše vyřeší a dostane do normálu :)

zuzca.h
27.11.2017

Tak jo i druhý díl je hezky čtivě napsaný. Líbí se mi promyšlenost překážek při získávání druhého daru i svět víl. Co mi trochu vadí je jak jsou oba bratři a nejn oni celí paf z hlavní hrdinky. Přemýšlím co ta holka v sobě má že po ní letí snad každej chlap.Jen mi bylo líto Liho na konci (teda dějově v polovině knížky). Jen si ještě tak říkám jak jsou kolem ní všichni takoví hodní a uvědomnělí a všichni všechno berou s takovou rozvahou.

kaca3606
25.10.2017

neříkám nic, zase tady máme obyčejnou holku , která se zamiluje do prince. pak je tady ještě jeho krásnej bratr, ach jo,teď si vyber Kelsey!kniha se mi líbí, i když patří k těm po kterých se ráno vzbudím a trošku se lituju. autorka poposuje moc krásně a i trochu zbytečně :)

Jůšo
23.07.2017

SPOILER!
Upřímně...Tohle bylo špatné. Více než čtvrtinu knihy zabíralo nesmyslné řešení vztahů, i když snad každému bylo jasné, koho si Kelsey vybere. Také mi docela vadila ta 'dokonalost' hlavní hrdinky a luxus, ve kterém si všichni žili. Mám mnohem radši skromné, úplně obyčejné holky, které opravdu něco dokážou. Z ničeho nic získat superschopnost, se kterou se můžete všech zbavit pouhým mávnutím ruky a mít s sebou neustále někoho, kdo vás zachraňuje život, není zrovna hrdinství.

kletba Indie láska

Colleen Houck