Tygrova plavba

Tygrova plavba https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163523/bmid_tygrova-plavba-163523.jpg 5 374 58

Třetí kniha Tygří ságy. Nebezpečí. Žal. Těžká rozhodnutí. Vydrželi byste na svou pravou lásku čekat až do skonání věků? Po přímém střetu s Lokešem, dávným nepřítelem bílého i černého tygra, zažívá Kelsey další šok. Její milovaný Ren se sice vrátil ze zajetí, ale vůbec se na ni nepamatuje. Navíc mu její blízkost přináší fyzickou bolest – každý dotek je pro něj hotové utrpení. Přesto Kelsey s oběma bratry pokračuje v boji za prolomení kletby. Aby dosáhli kýženého cíle, musejí se setkat a utkat s pěti lstivými draky, z nichž některým jako by smysl pro fair play nic neříkal. Kromě toho Ren tak nějak nemá jasno ve svých citech a Kišan v nich zase má jasno až moc. Kelsey to zkrátka jako obvykle nebude mít vůbec jednoduché.... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Tiger's Voyage , 2011

Carol1122
19.08.2023 5 z 5

Další milé dobrodružství tygrů a Kelsey. Začíná se trochu přituhovat v milostném trojúhelníku a akce je víc, než si na 500 stran knížky můžeme dovolit. Líbilo se mi, že z džungle jsme se přesunuli na moře. Příběh s draky byl velmi zajímavý, jen opět uspěchaný konec. Mušky to mělo, ale to se dá lehce přehlédnout. Těším se na finální díl.

Matri
15.07.2023 4 z 5

Séria parádne pokračuje. Stále to pre mňa nie je celkom ono, preto bohužiaľ stále nemôžem dať 5 hviezdičiek.
Kelsey ma niekdy dosť rozčuľuje a zasa sa vrátila k tým svojím podceňujúcim stavom! Každý diel ma presne určenu linku - spamätáme sa z dobrodružstva, zamotame vzťah, riešime čo, ako a kam ďalej, potom príde konečne akcia (tieto časti si užívam asi najviac, lebo autorka ma fantasy linku super vymyslenú), a na záver sa objaví záporák. Nevravím, že je to zlé, ale veľmi veľmi predvídateľné.
Sama som zvedavá či ma táto séria ešte v poslednom diely dokáže prekvapiť. Nesmierne som si užila putovanie za drakmi (asi zatiaľ najlepšie dobrodružstvá), a na druhej strane mňa tá romantická linka prekvapivo až tak neberie :-( čo má nesmierne mrzí, lebo práve to je moje najobľúbenejšie v knihách! Čo mi vadí? Nerozhodnosť Kelsey, chalani ktorí čakajú ako hladný na kôrku chleba kedy sa Kelsey rozhodne, že chce v daný moment práve jeho.
Možno zasa môj komentár vyznie veľmi negatívne, ale tá séria je naozaj dobrá, len mne kazí dojem tá romantická linka ;-)

Brunnetka
31.12.2021 5 z 5

Aaaach. Už dlouho mě takhle nějaká série nenadchla. Luxusně promyšlené, děj má neuvěřitelné zápletky, které jsou nepředvídatelné a i to propojování faktů s příběhem mě dostává. SPOILER! → To, že draci představují jednotlivé, řekněme, elementy, se mi líbilo moc. Boj s krakenem - super! Za mě rozhodně 5 hvězdiček a kdyby to šlo, tak dám i nějaký bod navíc! ROZHODNĚ DOPORUČUJI všem, co mají rádi fantasy!

A buďme k sobě upřímní - ten milostný trojúhelník nemá chybu. Pánové se chovají tak, jak si přeje snad každá holka a to knize přidává také jisté kladné body :)

Malinali
01.09.2021 4 z 5

Mě baví ta akce, baví mě fantasy.. je to romantická fantasy, ale tam bylo tak moc rozblemcané to s kým Kelsey bude? Mě chvilkama přišlo, že když teda nemůže mít jednoho tygra, no tak bude s tím druhým že jo.. hlavně aby to byl tygr :o) i tak ale mám tento příběh ráda a těším se na další díl. No o jednu hvězdičku tady snížím, protože ta romantická linka v této knize mi přišla aaaaž moooc dlouhá a rozpitvaná.

Knihomollla
23.03.2021 5 z 5

V tomto díle se to rozjede naplno a při čtení zapomíná člověk dýchat. A ta romantická linka? Hodlala bych si říct, že mě baví ze všeho nejvíc.

barbb8k
28.02.2021 5 z 5

Nebudu to zbytečně protahovat, protože všechny klady jsem napsala už do recenzí předchozích dvou dílů.
Toto je můj nejoblíbenější díl z celé série, protože už se tu pořádně rozjíždí jeden z nejúžasnějších milostných trojúhelníků, které znám. Další věc, která se mi moc líbí a kterou bych mohla přiřadit k romantické lince, jsou ochranářské pudy, které si bratři prostě nemůžou odpustit. Chápu, že to některé čtenáře může už trochu štvát, ale já to prostě mikuji.

Celkově prostředí na moři s draky je překrásné. To jak autorka dokázala každému drakovi přidělit jejich „funkci" v koloběhu světa je prostě úžasné.

Kdybych neměla hned další díl, za konec bych vraždila, takže těm, kteří se rozhodnou tuto sérii číst, doporučuji, aby měli po ruce celou sérii, protože jestli budete vždy čekat na další knihu... Budu vás litovat.

Luigi1
16.02.2021 5 z 5

Kelsey bojuje s okolním světem,ale hlavně sama se sebou.Držím pěsti.

marie2577
23.12.2020 5 z 5

Další dobrodružství plné překvapení a zvratů.

barbb8k
10.04.2020 5 z 5

Tahle kniha ve mě nechala strašně moc pocitů. Na začátku jsem měla zlomené srdce, které pomalu zaceloval Kišan. V půlce knihy mě však čekal veliký šok, ze kterého jsem se vzpamatovávala, ještě dlouho. A ten konec..... Nevím co mám teď dělat.
No nic, vlastně chci napsat, že kniha je prostě úžasná...

juni
04.09.2019 5 z 5

Pokračování tygřího příběhu se mi moc líbilo. Doporučuji

DadulaZ
23.08.2019

Příběh o dracích mě bavil, byly skvěle popsaní, až jsem je měla přímo před očima. Povahově byly překvapující, celý dej mě bavil až na šíleně přehnané vykreslování milostného trojúhelníku. Velmi se mi oddechlo když si Kelsey vybrala, ale obávám se že v dalším díle se to zase změní a zase se bude řešit trojúhelník. Mám milostné zápletky ráda, ale všeho moc škodí.

Cleo De Nile
07.06.2019 2 z 5

Jelikož se mi první dva díly neskutečně líbily, byla jsem na Tygrovu plavbu hodně natěšená. Leč bohužel jsem byla velmi nemile překvapena. Jako kdyby se autorka najednou ze všech sil snažila, abychom začali Rena s Kelsey z celého srdce nenávidět. Ren se neustále urážel kvůli každé prkotině, a byla jsem vděčná za každou chvilku bez něj. Kelsey nebyla o moc lepší, ta pro změnu neustále kňourala a dělala ze sebe chudinku. Postupně to bylo tak špatné, že jsem musela přeskakovat celé odstavce.

AloneJane
02.06.2019 5 z 5

Jako spoustě jiných i mě přišlo opětovné řešení citů poměrně otravné, ale i tak se jedná o nádhernou knihu s krásnou obálkou i obsahem.

Emily929
07.05.2019

Polovinu knihy se řeší její city ke Kišanovi a Renovi. Byla jsem ráda že konečně dostala rozum a vybrala si Kišana místo majetnického Rena. Draci byly dobře promišlení. A konec byl úplně skvělý. Dobrá zápletka.

Ailee
26.12.2018 4 z 5

První polovina mě neuvěřitelně nudila a nekonečné dumání hlavní hrdinky nad tím, s kterým klukem by měla zůstat, mě neuvěřitelně iritovalo! S třetí tlustou bichlí to už značně ztratilo na svém kouzle. Pokračovat mě donutily asi jen vtipné scénky, které díky tomuto milostnému trojúhelníku vznikaly. V druhé polovině to bylo hned lepší, když konečně vyrazily za třetím dobrodružstvím!

verulik196
02.10.2018 5 z 5

Tygrova plavba se mi opravdu hodně líbila, ta myšlenka s draky je skvělá. Už beru do ruky další díl!

andrejci
21.01.2018 4 z 5

Knížky od Houckové čtu doslova jedním dechem. Knížku zakončila tak ,že jsme automaticky chytla po dalším díle. :):):)

zuzca.h
12.12.2017 4 z 5

Miluju draky proto pro mě jednoznačně zatím nejlepší díl serie. Třetí díl je opět napsán krásně a čtivě v první polovině tomu dodává šťávu Wes, kterej je opravdu vtipnej a je škoda, že neměl víc prostoru a pak se na scéně objeví draci a každej je svým způsobem perfektní. A od objevení draků akce střídá akci takže čtenář nemá chvíli oddechu a místama se i zasměje. Poslední díl už čeká ,tak jsem zvědavá jak to Kelsey vyřeší. Protože během třetího dílu mě začala celkem vytáčet ta holka neví co chce :D a na to jak dokáže zvládat určité věci je ve vztazích značně ovlivnitelná a nestálá. Osobně si myslím, že v posledním díle hodně ublíží Kishanovi, protože si fakt myslím, že pokud v posledním díle Kelsey neumře (čemuž absolutně nevěřím) tak se dá zpět dohromady s Renem a Kishanovi to zlomí srdce. A byť mám oba tygry ráda tak přece jen toho černého trochu víc :)

kaca3606
27.10.2017 5 z 5

no jo, ještě že mám doma i poslední díl...oči už mě štípou.
kniha je prostě super.
tygří ságu řadím ke svým oblíbeným
teď jsem zvědavá na tygrův osud

Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Pecka. Jsem nadšená.

draci Indie láska kletba romantika milostný trojúhelník

Colleen Houck
americká, 1969