Tygrova plavba

Po přímém střetu s Lokešem, dávným nepřítelem bílého i černého tygra, zažívá Kelsey další šok. Její milovaný Ren se sice vrátil ze zajetí, ale vůbec se na ni nepamatuje. Navíc mu její blízkost přináší fyzickou bolest – každý dotek je pro něj hotové utrpení. Přesto Kelsey s oběma bratry pokračuje v boji za prolomení kletby. Aby dosáhli kýženého cíle, musejí se setkat a utkat s pěti lstivými draky, z nichž některým jako by smysl pro fair play nic neříkal. Kromě toho Ren tak nějak nemá jasno ve svých citech a Kišan v nich zase má jasno až moc. Kelsey to zkrátka jako obvykle nebude mít vůbec jednoduché....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163523/tygrova-plavba-163523.jpg 4.5305

Tygří sága (3.)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Tiger´s Voyage (2011)

Kniha Tygrova plavba

juni

Pokračování tygřího příběhu se mi moc líbilo. Doporučuji

DadulaZ

Příběh o dracích mě bavil, byly skvěle popsaní, až jsem je měla přímo před očima. Povahově byly překvapující, celý dej mě bavil až na šíleně přehnané vykreslování milostného trojúhelníku. Velmi se mi oddechlo když si Kelsey vybrala, ale obávám se že v dalším díle se to zase změní a zase se bude řešit trojúhelník. Mám milostné zápletky ráda, ale všeho moc škodí.

Cleo De Nile

Jelikož se mi první dva díly neskutečně líbily, byla jsem na Tygrovu plavbu hodně natěšená. Leč bohužel jsem byla velmi nemile překvapena. Jako kdyby se autorka najednou ze všech sil snažila, abychom začali Rena s Kelsey z celého srdce nenávidět. Ren se neustále urážel kvůli každé prkotině, a byla jsem vděčná za každou chvilku bez něj. Kelsey nebyla o moc lepší, ta pro změnu neustále kňourala a dělala ze sebe chudinku. Postupně to bylo tak špatné, že jsem musela přeskakovat celé odstavce.

AloneJane

Jako spoustě jiných i mě přišlo opětovné řešení citů poměrně otravné, ale i tak se jedná o nádhernou knihu s krásnou obálkou i obsahem.

Emily929

Polovinu knihy se řeší její city ke Kišanovi a Renovi. Byla jsem ráda že konečně dostala rozum a vybrala si Kišana místo majetnického Rena. Draci byly dobře promišlení. A konec byl úplně skvělý. Dobrá zápletka.

Ailee
26.12.2018

První polovina mě neuvěřitelně nudila a nekonečné dumání hlavní hrdinky nad tím, s kterým klukem by měla zůstat, mě neuvěřitelně iritovalo! S třetí tlustou bichlí to už značně ztratilo na svém kouzle. Pokračovat mě donutily asi jen vtipné scénky, které díky tomuto milostnému trojúhelníku vznikaly. V druhé polovině to bylo hned lepší, když konečně vyrazily za třetím dobrodružstvím!

verulik196
02.10.2018

Tygrova plavba se mi opravdu hodně líbila, ta myšlenka s draky je skvělá. Už beru do ruky další díl!

andrejci
21.01.2018

Knížky od Houckové čtu doslova jedním dechem. Knížku zakončila tak ,že jsme automaticky chytla po dalším díle. :):):)