Tygrova plavba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po přímém střetu s Lokešem, dávným nepřítelem bílého i černého tygra, zažívá Kelsey další šok. Její milovaný Ren se sice vrátil ze zajetí, ale vůbec se na ni nepamatuje. Navíc mu její blízkost přináší fyzickou bolest – každý dotek je pro něj hotové utrpení. Přesto Kelsey s oběma bratry pokračuje v boji za prolomení kletby. Aby dosáhli kýženého cíle, musejí se setkat a utkat s pěti lstivými draky, z nichž některým jako by smysl pro fair play nic neříkal. Kromě toho Ren tak nějak nemá jasno ve svých citech a Kišan v nich zase má jasno až moc. Kelsey to zkrátka jako obvykle nebude mít vůbec jednoduché....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163523/big_tygrova-plavba-163523.jpg 4.5344
Série:

Tygří sága / Tygria sága 3.


Žánr:
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Tiger's Voyage, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (56)

Kniha Tygrova plavba

Brunnetka
31.12.2021

Aaaach. Už dlouho mě takhle nějaká série nenadchla. Luxusně promyšlené, děj má neuvěřitelné zápletky, které jsou nepředvídatelné a i to propojování faktů s příběhem mě dostává. SPOILER! → To, že draci představují jednotlivé, řekněme, elementy, se mi líbilo moc. Boj s krakenem - super! Za mě rozhodně 5 hvězdiček a kdyby to šlo, tak dám i nějaký bod navíc! ROZHODNĚ DOPORUČUJI všem, co mají rádi fantasy!

A buďme k sobě upřímní - ten milostný trojúhelník nemá chybu. Pánové se chovají tak, jak si přeje snad každá holka a to knize přidává také jisté kladné body :)

Malinali
01.09.2021

Mě baví ta akce, baví mě fantasy.. je to romantická fantasy, ale tam bylo tak moc rozblemcané to s kým Kelsey bude? Mě chvilkama přišlo, že když teda nemůže mít jednoho tygra, no tak bude s tím druhým že jo.. hlavně aby to byl tygr :o) i tak ale mám tento příběh ráda a těším se na další díl. No o jednu hvězdičku tady snížím, protože ta romantická linka v této knize mi přišla aaaaž moooc dlouhá a rozpitvaná.


Knihomollla
23.03.2021

V tomto díle se to rozjede naplno a při čtení zapomíná člověk dýchat. A ta romantická linka? Hodlala bych si říct, že mě baví ze všeho nejvíc.

barbb8k
28.02.2021

Nebudu to zbytečně protahovat, protože všechny klady jsem napsala už do recenzí předchozích dvou dílů.
Toto je můj nejoblíbenější díl z celé série, protože už se tu pořádně rozjíždí jeden z nejúžasnějších milostných trojúhelníků, které znám. Další věc, která se mi moc líbí a kterou bych mohla přiřadit k romantické lince, jsou ochranářské pudy, které si bratři prostě nemůžou odpustit. Chápu, že to některé čtenáře může už trochu štvát, ale já to prostě mikuji.

Celkově prostředí na moři s draky je překrásné. To jak autorka dokázala každému drakovi přidělit jejich „funkci" v koloběhu světa je prostě úžasné.

Kdybych neměla hned další díl, za konec bych vraždila, takže těm, kteří se rozhodnou tuto sérii číst, doporučuji, aby měli po ruce celou sérii, protože jestli budete vždy čekat na další knihu... Budu vás litovat.

Luigi1
16.02.2021

Kelsey bojuje s okolním světem,ale hlavně sama se sebou.Držím pěsti.

marie2577
23.12.2020

Další dobrodružství plné překvapení a zvratů.

barbb8k
10.04.2020

Tahle kniha ve mě nechala strašně moc pocitů. Na začátku jsem měla zlomené srdce, které pomalu zaceloval Kišan. V půlce knihy mě však čekal veliký šok, ze kterého jsem se vzpamatovávala, ještě dlouho. A ten konec..... Nevím co mám teď dělat.
No nic, vlastně chci napsat, že kniha je prostě úžasná...

juni
04.09.2019

Pokračování tygřího příběhu se mi moc líbilo. Doporučuji

1