Ty, ja a tí druhí

Ty, ja a tí druhí https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265313/bmid_ty-ja-a-ti-druhi-265313.jpg 3 194 69

Hovorí sa, že všetky rodiny majú svoje tajomstvá. Dobre ukryté tajomstvá. Čo sa však stane, keď sa tieto tajnosti jedného dňa nezadržateľne vynoria na denné svetlo? Tak to bolo aj v prípade Adama a Beth, manželov štyridsiatnikov s devätnásťročnou dcérou Meg, ktorí si nažívajú vcelku spokojne až šťastne. Odhalenie prvého tajomstva však znamená začiatok dlhého sledu udalostí s neodvratnými dôsledkami. Občas sa potrápime predstavami, čo najhoršie sa môže stať našej rodine. Netušíme však, že niektoré tajomstvá nám môžu od základov zmeniť život. Ako si vôbec naplánovať budúcnosť, keď celú minulosť máme prevrátenú naruby?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

You, Me and other People , 2015

Danago
22.10.2016 4 z 5

Kniha se čte velice dobře a nemá žádná hluchá místa . Je plná nových odhalení a překvapení, které postupně odkrývá Adam. Beth se postupně stává sebevědomější a to sem jí moc přála.
Je to velice zajímavý příběh ze života a mně se moc líbil. Opravdu stojí za to si ho přečíst.

veronika0382
10.10.2016 4 z 5

Příběh o vztazích, o starých rodinných tajemstvích, o rodině, lásce, nenávisti a odpuštění. Je to příběh ze života a mně se moc líbil. - více v mojí recenzi zde :)

zuzana2599
09.10.2016 4 z 5

Kniha je hlubokou sondou do dvacetiletého manželství, které se po Adamově nevěře rozpadá. Ani láska a společná dcera Meg nedokáží zachránit tento vztah, když tajemství a lži Adamova života začnou vyplouvat na povrch. Až do konce příběhu jsem doufala, že se manželé k sobě vrátí a čekala odpuštění, držela jsem oběma palce, no autorka rozhodla jinak.
Je to velmi otevřený a realistický příběh, bez trošky romantiky, který nutí k zamyšlení.

Mišule_11
03.10.2016 5 z 5

Každý má svá tajemství, ale že někteří mají až takové..? V kůži Beth nebo Meg bych rozhodně být nechtěla, ale po tom všem ani v té Adomové...Opravdu zvláštní člověk!
Někdy až skutečný příběh ze života s trochou více dramatu na jednu "normální" rodinu!

misulka680
02.10.2016 4 z 5

Četla jsem po knize Dvojí život, která byla o * lepší, ale i přesto dobrá čtivá kniha. Je vaše tajemství dobře ukryté?? Jednou stejně vypluje na povrch. A nebude mít dobré následky.

JanaDor
12.09.2016 4 z 5

Kniha je plná překvapení. Některé jsem tušila, jiná ne. Pokud máte rádi rodinné dramata, určitě si nenechte tuto knihu ujít. Je velmi realistická a není o zamilovanosti. Je o rodině, která je postavená na lži. Nejsou to pevné základy a záleží jen na obyvatelích, jestli si svůj dům zbourají a postaví jinde nebo ho opraví.

Safienka
23.08.2016 5 z 5

Moc pěkná obálka a příběh, který nám ukazuje, jak člověk dokáže ve vteřině ztratit všechno, co miluje. Kniha o vztazích a o lásce a o hledání důvěry. O tom, že každý má své tajemství a že se dá vše vyřešit. Čtivé a chytlavé :-)

"Jestliže někoho miluješ, může se stát, že ho musíš nechat běžět, zvlášť, jeslti nejsi právě ten, kterého potřebuje."

syskas
20.03.2016 5 z 5

Veľmi dobrá kniha o vzťahoch. Nové klamstvá v rodine sú následkom tých starých. Všetko sa postupne odkrýva a vysvetľuje. Zaujímavé, napínavé. Nie je to romantická kniha (tie naozaj nemusím), ale ani depresívna. Končí dobre, hoci ťažké romantičky možno čakajú, že skončí "ešte lepšie". Mne sa páči aj záver, všetko je tak, ako má byť. Okrem toho núti zamyslieť sa nad vlastným životom a prístupom, čo nie je na škodu veci :-)

blogerka
09.12.2015

Túto knihu odporúčam každému, kto má rád príbehy zamerané na vzťahy, ale nemusí príliš presladenú romantiku. Je to lepšie, než by sa dalo vyčítať z anotácie, fantasticky napínavé, plné zvratov a dobrej drámy. A nie je to ani také depresívne, ako bývajú niektoré slovenské knihy, v ktorých sú hlavnými hrdinovia dospelé, osudom skúšané ženy v strednom veku. Jednoducho kvalitný príbeh, kvalitné čítanie, ja som bola dosť spokojná :)

nevěra Londýn pro ženy USA (Spojené státy americké) leukémie

2015  68%Ty, ja a tí druhí
2018  79%Den, kdy jsem tě ztratila
2021  74%Kniha lásky

Kniha Ty, ja a tí druhí je v