Ty, ja a tí druhí

Ty, ja a tí druhí https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265313/bmid_ty-ja-a-ti-druhi-265313.jpg 3 194 69

Hovorí sa, že všetky rodiny majú svoje tajomstvá. Dobre ukryté tajomstvá. Čo sa však stane, keď sa tieto tajnosti jedného dňa nezadržateľne vynoria na denné svetlo? Tak to bolo aj v prípade Adama a Beth, manželov štyridsiatnikov s devätnásťročnou dcérou Meg, ktorí si nažívajú vcelku spokojne až šťastne. Odhalenie prvého tajomstva však znamená začiatok dlhého sledu udalostí s neodvratnými dôsledkami. Občas sa potrápime predstavami, čo najhoršie sa môže stať našej rodine. Netušíme však, že niektoré tajomstvá nám môžu od základov zmeniť život. Ako si vôbec naplánovať budúcnosť, keď celú minulosť máme prevrátenú naruby?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

You, Me and other People , 2015

wikca
15.03.2017 1 z 5

To byla ale nuda! Jedna z nejnudnějších knih, co jsem četla. Chvílema jsem se ztrácela..pro mě byl úspěch tuto knížku vůbec přečíst.

Luciecii
12.03.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla za cca 4 dny. Je to velmi čtivý příběh, zaujal mě od prvních stránek. Obě postavy jsem dokázala pochopit. Adam a Beth se střídali ve vyprávění vždy po kapitole a tak má čtenář možnost poznat obě postavy a proč dělají to, co dělají. Ač byl Adam záletník a sobec, i jeho jsem si oblíbila a místy mi ho bylo vážně líto. Na druhou stranu jsem z ženského pohledu mnohem víc chápala Beth a proto jsem ráda, že kniha skončila tak, jak skončila. A popravdě, jsem se za takový konec modlila, protože je mnohem víc ze života než kdyby byl konec jako pohádkový happy end.
Adam se nezměnil a Beth měla konečně samu sebe.
Knihu doporučuji, je to pěkné čtení a mně se četla sama.

dominika2585
28.02.2017 3 z 5

Čtení mě sice bavilo, ale nějakého velkého dramatu jsem se nedočkala. Knížka popisuje manželské soužití se všemi nesváry co k němu patří. Manžel nevěrník a žena co se snaží jít dál.

zbožňuju_knihy
26.02.2017 2 z 5

Dočela jsem do půlky a pak už to nešlo. Styl psaní ani téma mne nebavilo.

Anička.pa
26.02.2017 3 z 5

Nic náročného na čtení, ale ani nijak tato kniha neuchvátila. Příběh z lidského života, kdy jedné rodině se díky manželovým tajnostem zhroutí jejich životy.

ivulka15
24.02.2017 4 z 5

Dost dobře napsaná kniha o spletitosti lidských vztahů.

karolina5333
08.02.2017 2 z 5

Opravdu nic přelomového. Manžel hloupý nevěrník a žena, která musí po rozvodu začít znovu žít. Nic víc, nic míň, byť se o nějaké "víc" autorka asi snažila.

Pettinka
04.02.2017 3 z 5

Knížka přečtena, ale nijak moc mě nezaujala. Kamarádce bych jí nedoporučila :)

Princezna22
04.02.2017 1 z 5

Kniha se mi líbila díky jejímu obalu,ale jaksi nesplnila účel který jsem od knihy čekala.. Řešit zamindrakovaneho chlapa, který neudrží....na to jsem opravdu zvědavá nebyla... Kniha byla prostě divná.. Určitě už se ke knize vícekrát nevrátím..obal klame :-(

Alchemilla75
31.01.2017 3 z 5

Takový lepší průměr. 357 stran bylo tak akorát. Kniha nezanechá hlubší dojmy, že bych nad hrdiny a jejich osudy přemýšlela, i když zrovna nečtu - jak se to občas stává, že vám hrdinové přirostou k srdci. Nemám moc ráda nedočtené knihy tak jsem se přinutila to rychle dočíst a věnovat se jiné knize. Byla jsem taky zvědavá jak to nakonec dopadne - odpustí si - nebo si neodpustí, zůstanou spolu - nebo nezůstanou.... Nebýt toho, že mě zaujala obálka v hlasování o obálku roku, asi bych si knihu nekoupila. 3*

kristyna1301
13.01.2017 3 z 5

Dobré, ale nepatří mezi knihy ke kterým bych se vracela.

Moni13
12.01.2017

Kniha mě nějak nenadchla, občas problém s orientaci kdo právě vypráví, koupila jsem si ji kvůli úžasnemu obalu, bohužel obal mě zaujal víc než kniha samotná.

cérka
12.12.2016 3 z 5

Kniha, příběh mi bohužel vůbec nesedl. Měla jsem pokaždé problém zorientovat se kdo právě v této či jiné kapitole vypráví, kdo je právě teď ten chudák a kdo č..... Žádný z hrdinů mi hold natolik nepřirostl k srdci, abych jej nakonec litovala. Promiňte mi to hodnocení, ale prostě typický Hollywoodský doják.

jluky
12.12.2016 5 z 5

Užila som si čítanie, pretože to bolo veľmi blízke realite života....

hruskovalucie93
08.12.2016 5 z 5

Po dlouhé době přečtená kniha a moc jsem si to užila. Ten příběh ve mě vyvolával zvláštní emoce, všechny postavy mi byly velmi sympatické a celkově na mě kniha zapůsobila moc dobře.

LilianaFalcon
26.11.2016 2 z 5

Bohužel je to ten typ příběhu, který mám ráda na filmovém plátně, ale strašně nerada ho čtu.
I když úplný konec se mi líbil :-)

Michaela91
21.11.2016 5 z 5

Super čtení. Líbilo se mi, jak je příběh brán z pohledu obou hlavních postav. Kniha byla taková jako ze života. Určitě bych doporučila dále.

Jaruce
16.11.2016 4 z 5

Hezká kniha, zajímavé odhalování lží a pravd nejen u Adama.

kanitsuj
08.11.2016 4 z 5

Na tuto knížku jsem se dlouho chystala - zaujala mne velmi pěkná obálka a anotace slibující podobnou tematiku s níž ve svých románech pracuje Liane Moriarty, ale vzhledem k debutu autorky jsem absolutně nevěděla, co očekávat. Byla jsem velmi příjemně překvapena. Příběh se příjemně čte, stále se děje něco zajímavého, stále přicházejí další a další podměty k zamyšlení. Zajímavé pro mne bylo především to, jak se měnilo mé nazírání na jednání hlavních postav. V závěru jsem už fandila oběma. Naopak trochu mi vadilo mírné nadužívání sprostých slov a závěr jsem očekávala trochu jiný, ale možná kdyby se vyplnilo mé očekávání knížka by nakonec ztratila na intenzitě sdělení.

Agatha84
28.10.2016 4 z 5

Krásné, dojemné, lidské. Moc se mi líbilo střídání úhlů pohledu ze stran obou hlavních hrdinů.
Poslední stránky si vychutnávám, nechce se mi loučit.

nevěra Londýn pro ženy USA (Spojené státy americké) leukémie

2015  68%Ty, ja a tí druhí
2018  79%Den, kdy jsem tě ztratila
2021  74%Kniha lásky

Kniha Ty, ja a tí druhí je v