Tvůrčí představivost

od:

Tvůrčí představivost

Tvůrčí představivost je umění, které využívá mentálního zobrazování a potvrzení k dosažení pozitivních změn v našem životě. S úspěchem se uplatňuje ve sféře zdraví, vzdělání, pracovních záležitostí, atletice a tvůrčích umění. Tvůrčí představivost, mezinárodní bestseller s více než miliónem prodaných výtisků, obsahuje meditace, cvičení a techniky, které se mohou stát součástí vašich každodenních zvyklostí a zvýšit vaše životní mistrovství. Tento srozumitelný, praktický průvodce obsahuje snadno proveditelné techniky, které nám umožní získat větší uvolnění a klid, zvýšit vitalitu a upevnit zdraví, rozvinout tvůrčí schopnosti, vytvořit harmoničtější osobní vztahy, dosáhnout pracovních úspěchů, odstranit negativní návyky a zvýšit úspěšnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26592/tvurci-predstavivost-26592.jpg 4.115
Originální název:

Creative Visualisation (1988)

Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Umění
Vydáno:, Pragma
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Kiyu
29. července

Začátek knihy pěkný ale dál už mě to tolik nenadchlo. Knížka je skvělá pro lidi kteří se začínají o tuto literaturu zajímat. Pro ty kteří takových knih přečetli tucet je to jen opakování - afirmace, přej si a je ti dáno, meditace apod.

Mr.JaroCZ
05.05.2017

Kniha je z mého pohledu značně rozporuplná, více slibuje než je schopna dávat.

3nitka
02.01.2016

Súhlasím, že predstavivosťou sa dajú dosiahnuť určité ciele. Tiež verím tomu, že čo vyšlem do vesmíru, to sa odrazí nazad. Ale úplne všetko iste nie. Napriek tomu knihu hodnotím na štyri hviezdičky.

Nico
07.03.2012

Tuto knihu nenapsala Hayová, ale Shakti Gawain.