Tvůj život má cíl

Tvůj život má cíl https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10781/tvuj-zivot-ma-cil-10781.jpg 3 12 2

Máte trápení, na které se těžko hledá lék? Jste bezradní, pokud jde o peníze či zaměstnání? Nevíte, jak se vyrovnat s rodičovstvím, s rozvodem nebo s otázkou priorit? Co dělat, když řešíte potíže se stravováním či zdravotní komplikace? Neumíte se rozhodovat? Hloubáte o duchovním životě, který vám ne a neladí se všedními starostmi? Uvažujete o meditaci a morálce, o sexualitě a strachu, o životě a smrti?... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Eminent

Living on Purpose , 2000

Gweny
30.08.2020 5 z 5

Na jedné straně je kniha o motivaci a na straně druhé o sebeuvědomění. Otázky, na které Dan odpovídá, jsou mnoha lidem vlastní. A pak je řada na nás - odpovědět na ty jeho otázky. A že si někdy člověk musí sáhnout hodně hluboko do (s)vědomí, aby odpověděl.
Tohle je jedna z mála knih, ve které mám fůru poznámek. Nejen odpovědí, které přišly na Danovy otázky, ale také dodatků nebo komentářů k tomu, o čem Dan zrovna píše.
Ač mám knihu přečtenou, rozhodně jsem s ní neskončila. Za pár měsíců/let ji otevřu znovu. Ze zvědavosti, jak se můj život promění.

Elbereth13
31.01.2015 5 z 5

Další skvělá Millmanovka :) Spousta témat byla přesně ta, co jsem v nich také malinko tápala, takže super ;)

Kniha Tvůj život má cíl je v