Tvůj stín / Muž, který zapomněl, že má ženu / Velice zvláštní vražda v Malajsii / Hvězdný třpyt https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223320/tvuj-stin-muz-ktery-zapomnel-ze-ma--Khv-223320.png 4 7 5

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Tarsago (ČR)

XO / Man who forgot his wife / Inspector Singh investigates / Star gazing

30.08.2023 4 z 5

Velice zvláštní vrazda v Malajsii-poslední dobou mám ráda romány a detektivky z odlišného prostředí,tady jde o příbĕh singapurské supermodelky,o hodnĕ zajímavĕjší než předchozí román.

26.08.2023 4 z 5

Muž který zapomnĕl,že má ženu-podle názvu jsem čekala nĕco zábavného,vtipného.Hlavní hrdina se po ztrátĕ pamĕti na svůj život podíval jinýma očima.

24.08.2023 4 z 5

Tvůj stín-detektivka a pĕknĕ propletená.

Luigi1
30.03.2023 5 z 5

Velice jsem se pobavil a kniha se mi moc líbila doporučuji

Marcela52
03.01.2018 5 z 5

Velmi vtipný příběh o tom, jak muž zapomněl že má ženu jsem přečetla s chutí. Nebyl to jen humor, ale také zajímavá kniha o tom, jak ty nejbližší často zanedbáváme a pak se stane, že se vztah rozpadne. V tomto případě nakonec vše dobře dopadne. Řekla bych, že většina čtenářů se po dočtení zamyslí, zda ve svém životě dostatečně vnímá toho druhého... Doporučuji, vtipné, svižné a poučné!

Autoři knihy

Jeffery Deaver
americká, 1950
John O'Farrell
anglická, 1962
Shamini Flint
singapurská, 1969

Kniha Tvůj stín / Muž, který zapomněl, že má ženu / Velice zvláštní vražda v Malajsii / Hvězdný třpyt je v