Tvořivá síla čaker

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chcete žít život svých snů, ale pořád vám to „nějak“ nevychází? Nejste si jistí, jaké je vaše životní poslání? Nebo už to víte, ale nedaří se vám dotáhnout do konce svůj skvělý plán a vizi? Tato kniha vám dodá inspiraci a vodítka na cestě, kde budete moci sladit sny se svým životním posláním a opravdu je uskutečnit. Klade otázky, na které byste sami nepřišli; ukazuje cesty, které by vám jindy připadaly nemožné. Nadchne vás a přiměje zkoušet hned při čtení, teď a tady, hledat a objevovat to, co opravdu potřebujete. Probudí vás k životu. Podpoří vaše sny. A co hlavně – pomůže vám je nastartovat a zrealizovat! Projdete každou čakru krok za krokem a s pomocí konkrétních rad, cvičení a příkladů se naučíte: • otevřít se prázdnotě a změnit přesvědčení, která vám už neslouží (sedmá čakra) • objevit svůj životní záměr a upřesnit vizi (šestá čakra) • jasně komunikovat se sebou i s druhými, sdílet svou vizi (pátá čakra) • milovat, pěstovat si správné vztahy a vytvořit „tým snů“, který vás na cestě podpoří (čtvrtá čakra) • vypracovat plán a udělat, co je třeba – včetně těch nejodkládanějších úkolů (třetí čakra) • přitáhnout si k sobě, co potřebujete, a udělat z toho radost a potěšení (druhá čakra) • každý krok včas dokončit (první čakra)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286257/big_tvoriva-sila-caker-Xfg-286257.jpg 43
Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl, Zdraví

Vydáno: , Synergie
Originální název:

Creating on Purpose, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Tvořivá síla čaker

littleblondie
10.02.2017

Zpočátku se mi zdálo, že to bude pouze další americký návod na skvělý život prostřednictvím dosahování cílů, ale nakonec jsem byla překvapena precizním zpracováním témata knihy a hloubkou myšlenek, kniha nabídla nespočet otázek a zajímavých podnětů k přemýšlení nad sama sebou a zrodu nových nápadů.

Beda06
11.01.2017

Nebylo to spatne cteni, celkem i motivacni s praktickými rady, ale uz jsem asi nekde jinde. Ctu jine knihy a snazim se odprostit od svych prani a byt stastna kazdou chvilku. Prodavam tuto knihu, kdo ma zajem muzete se mi ozvat.