Tvoříme interiér s českou designérkou

Tvoříme interiér s českou designérkou https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389068/bmid_tvorime-interier-s-ceskou-designerk-pKz-389068.jpg 5 4 1

S touto knížkou nešlápnete při zařizování svého interiéru vedle! Uznávaná česká designérka s více než patnáctiletou praxí v oboru vás provede jednotlivými kroky při zařizování interiérů či při částečné nebo celkové rekonstrukci. Díky jejím radám a tipům si vytvoříte skvělý interiér odpovídající vašim možnostem a vyhnete se zbytečným chybám. Dozvíte se, kde je možné ušetřit, a kde nikoliv, jak sladit interiér jako celek nebo jak se vyhnout vícepracím. Získáte podrobné rady pro návrh a realizaci kuchyní, koupelen, obývacích a dětských pokojů a všech dalších prostor, a to po jednotlivých místnostech. Najdete zde praktické informace o správné volbě materiálu, o ergonomii, údržbě i finanční náročnosti. Poznáte také, na co si dát pozor již při samotném výběru bytu či domu. Autorka se v knize dělí o nejužitečnější rady a tipy z praxe, které získala během své dlouholeté práce s klienty na českém trhu. Kniha je ideální pro všechny, kdo přemýšlí o novém bydlení či o celkové nebo částečné rekonstrukci. I když se nejedná o učebnici, bude se hodit i všem studentům a začínajícím designérům, protože vychází z praxe, nikoli z teorie. Moderní publikace je šitá na míru českému či slovenskému čtenáři. V knihovně vám nesmí chybět!... celý text

badee
badee
25.10.2020 5 z 5

Četl jsem již před dvěma lety, a všude ji doporučuji, Kdo chce začít s interiéry, měla by se pro něj stát kniha biblí :-) a kdo již designérem je, nemusí se obávat ztráty času, aby si zkalibroval svůj přístup v řešení od konceptu po detail. Před chvilkou jsem dopsal komentář na třetí knihu autorky, musím zde uvést v závěru to samé:
Jen málo knih však nabízí konkrétní řešení včetně detailů, navíc reálně použitelných v českém prostředí. Na jedné straně se všemi „nutnými“ konsekvencemi, na straně druhé, s racionálním a ruku v ruce elegantním přístupem i důvtipem pro současný design a stále náročnější detail. A právě taková je tato kniha!

bydlení kuchyně - zařízení, vybavení design koupelny nábytek interiéry

2018  95%Tvoříme interiér s českou designérkou
2019  80%Barvy, trendy, interiéry
2020  87%Interiéry do detailu

Kniha Tvoříme interiér s českou designérkou je v