Tvé tělo je stvořeno pro lásku

Tvé tělo je stvořeno pro lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63135/tve-telo-je-stvoreno-63135.peg 1 4 2

Tělo je v knize představeno jako neopominutelná součást jednoty člověka. Vztah duše a těla autor chápe z pohledu lidského nitra a tím uvádí zdánlivou dualitu duše a těla v harmonii. Kniha je psána velmi jasně a srozumitelně, což svědčí o autorových zkušenostech s mladými lidmi, kterým je kniha určena především.

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Ton corps fait pour l’amour , 1988

Achillesaželva
16.12.2023 1 z 5

Já jsem čekala a potřebovala v tomhle věku spíš citlivé doprovazení nesnadným obdobim dospívání, než masáž tohoto typu. V období puberty mi to přijde vyloženě nevhodné, protože ta těžká svědectví mladých, nenabízejí nakonec žádné východisko.. A ještě horší to bylo, když jsem knihu náhodně prolistovala v pozdějším věku. To už zmatek rovnou vystřídalo rozhořčení.. (jak toto někdo může myslet vážně?!). Je ovšem potřeba říct, že Daniel Ange má zkušenosti s mladými lidmi často s pohnutým osudem atd. Osobně jsem před více než 15-ti lety na 14 dní měla možnost navštívit jeho evangelizační školu JL ve Francii a je jasné, že od té doby, co autor začal pracovat s mládeží z celého světa, a to nejednou z rozvojových zemí, uplynulo již pár desetiletí, a proto je docela pochopitelné, že jeho diskurz může vyznívat v dnešní době už spíš bizarně. Daniel Ange zanechal za sebou kolosální dílo, a to je neoddiskutovatelné. Byla by škoda posuzovat ho jen na základě této brožury.

madem
29.10.2021 1 z 5

Tato kniha mi přišla až bigotní. Věřím, že autor to myslel dobře, ale mě ta kniha minula.