Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1005 242

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

DomenicaRisa
04.01.2019 3 z 5

Kniha určená pro zabití volného odpoledne. Od tohoto žánru nemívám moc velká očekávání, ale byla jsem příjemně překvapená. Byly tam slabší části, ale konec rozhodně pobavil.

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Páni!!!...(a ta výpustka sem rozhodně patří ;-) ) Tak tohle byla jízda...Budu se opakovat, vše už tu bylo napsáno ;-) Ano, Jake měl dost "osobitý" způsob vyjadřování, leckde bylo možné "ubrat", ne každý zrovna tenhle styl ocení, ale jako celek?! Inteligentní erotický román? Jde to? V rámci žánru už lze jen těžko přijít s něčím novým, něčím originálním, ale tady se to autorce povedlo na 100%! Bylo to celkovým pojetím "knihy v knize", množstvím zvratů, skvělých vtipných, až ironických, situací.. Už jen když mi došlo, kam směřuje scéna s jejich seznámením, už tehdy mě poprvé napadlo Páni! a musela jsem se fakt smát :-) Takže já přidávám tuto knihu mezi svoje TOP, rozhodně DOPORUČUJI k přečtení a budu doufat, že se na trhu objeví od Whitney G. něco dalšího!!

V.Vendulii
20.11.2018 5 z 5

Knížku jsem začala číst a došla jsem asi k 70. straně a nějak mě to nebavilo, nemohla jsem se začíst. Tak jsem ji odložila a asi za měsíc se k ní vrátila. Pane bože, díky bohu za to!:D Hned následující kapitola už mě pohltila... I když mě občas jak Jake jak Gillian strašně štvali, jsem moc ráda, že jsem se ke knize vrátila a budu se k ní v myšlenkách vracet zas a zas.

happy19
08.11.2018 5 z 5

PÁNI..to byl (ú)let!;-)))
Výborné,návykové počteníčko...
Jo a Jake je za...7*:-D

sd1992
26.10.2018 5 z 5

Wow, to teda sakra byla jízda.. :-P Sice se Jake často choval jako naprostý egoistický hovado, ale kdo by ho nakonec nemiloval, že?! :-D Boží oddechovka, která se čte úplně sama... :-) To jsem teď potřebovala.

MiliKry
07.10.2018 5 z 5

Pěkná knížka. Trošku mi vadilo hrubé chování hlavního hrdiny, ale jinak se mi líbil celý příběh.

janina66
02.10.2018 5 z 5

Sice jsem těsně za půlkou, ale už teď se mi kniha moc líbí.

Ruty
20.09.2018 5 z 5

Kniha s dobrým příběhem. Hezká oddychovka.

niknikita
08.09.2018 3 z 5

Je to lepší průměr, tak bych možná dala tři a půl - kdyby to šlo. Ano, občas se hodí erotika, ale trochu ubrat na tvrdé vulgárnosti by neškodilo a potom bych líp ocenila nápaditý děj celého příběhu.

Andrea963
02.09.2018 5 z 5

Výborná, moc se mi líbila

JitulHa
26.08.2018 4 z 5

Tenhle příběh je rozhodně něco, co bezpochyby rozvířilo možná už stojaté vody tohoto žánru. Samotné vzplanutí mezi ústřední dvojicí má opravdu jiskru, kromě toho nechybí ani různá tajemství či odhalení. Navíc to letecké prostředí tomu dodává tu správnou exotiku a vášeň, je to zkrátka pořádná jízda, nebo bych spíš měla říct úlet se vším co k tomu patří.

Xoxa
16.08.2018 3 z 5

Kniha sa mi pacila, ale... Chvilami som sa stracala, kto rozprava- to preskakovanie medzi hl.postavami mi liezlo obcas na nervy. Rychly koniec, fajn oddychovka.

LenRan
13.08.2018 5 z 5

Musela jsem přeskládat žebříček svých TOP 5 nejoblíbenějších knih, sakra! To byla paráda, úžasná knížka!

Adris
05.08.2018 4 z 5

Je to víc než jen eroťárna. Ke konci je to opravdu napínavé a také zde není jednoduchá zápletka. Jedna z TOP v tomto žánru!

Tanya007
09.07.2018 5 z 5

Super! Moc se mi líbilo prostředí, popisy, ihned mě vtáhla a nemohla jsem odložit.

Mark.
07.07.2018 5 z 5

Z daného žánru mám vždy obavy. V poslední době se mi asi daří vybírat, protože děj mne bavil a nebyly používány žádné otřesné balící fráze.
Ke konci knihy mohla být ta letecká nehoda více popsaná, přece jenom se tak přistát ještě nikomu nepovedlo jak tam bylo řečeno. Ale to už by byl spíš akčňák :-)
Obálka knihy je moc pěkná.

Trustty
22.06.2018 5 z 5

Užasné :)) Konec byl trošku zvláštní, ale jinak super. Přečteno za jeden den. Erotiky je zde dost a vtipu ještě víc. Rozhovory mezi hlavními postavami byly hodně vtipné. Komentáře na Gillianiným blogu taktéž. Já se skvěle bavila. Skvělá oddychovka, která Vás vtáhne do děje. Určitě doporučuji :))

elisa194
19.06.2018 4 z 5

Velmi čtivá erotická kniha, se zajímavým tématem, libilo se mi, ze je tam vice děje než erotiky. Ale hvezdicku jsem bohužel musela ubrat za posledni zvrat. Přišlo mi to uz moc a zbytečně natahovane. Jinak super oddychovka.

VenuseV
30.05.2018 3 z 5

Pro mě zklamání, ale dočetla jsem. Sice dobré téma a celkem slušně napsané. Děj běžel pěkně bez větších zádrhelů. Erotické scény... buchbuch ááách!! ... to se vám ženy vážně toto líbí? Je to podle mě napsané mužskou optikou. Po třetím opakovaní už mě to nebavilo.

janno69
26.05.2018 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, jsem z ní úplně unesená. Od začátku, až do konce plná překvapivých zvratů a odhalení. Pár stránek na začátku, mi trvalo než jsem se zorientovala, ale poté to mělo naprostou šťávu. Oba hlavní hrdiny jsem chvílemi milovala a chvílemi nenáviděla, ale to je právě asi ten účel.... :-) Určitě se k ní vrátím znovu.